Space Engineers

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Space Engineers to gra z otwartym światem studia Keen Software House. Gracz ma szansę wcielić się w inżyniera, który tworzy kosmiczne konstrukcje, bada cały wszechświat i stara się przetrwać.

Pole dla wyobraźni i kreatywności

Naszpikowane kosmiczną technologią Space Engineers rozgrywa się w przyszłości i najważniejszym jej aspektem jest przetrwanie. Producenci dają sporą swobodę w działaniu. Gracz będzie musiał sam skonstruować stacje kosmiczne, maszyny do wydobywania niezbędnych surowców i statki, a każde z nich składać się będzie z odrębnych części, co wprowadza pewien element utrudnienia.

Realizm i możliwość współpracy

Na realizm wpływa nie tylko dobrze dopracowana oprawa graficzna i ścieżka dźwiękowa, ale również model fizyki gry. Wszystkie elementy mogą zostać uszkodzone, modyfikowane, zniszczone lub demontowane. Co więcej, technologia w grze została oparta o współczesne osiągnięcia NASA. Dodatkowo, zasoby na planecie są ograniczone, a z wszelkimi zagrożeniami gracz jakoś będzie musiał sobie poradzić.

Gamę atrakcji dopełnia możliwość gry w kilka osób, co otwiera przed graczami nowe możliwości i daje szansę na współpracę lub wręcz przeciwnie – rywalizację. Tylko od gracza zależy, czy postanowi tworzyć maszyny bojowe i wyruszyć na kosmiczną wojnę.

Pełna obsługa Warsztatu Steam umożliwia natomiast dzielenie się różnymi scenariuszami rozgrywki, planetami i budowanymi konstrukcjami.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5 (3.0 GHz)
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: GeForce 750 / Radeon R9 270X
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 25 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!