Space Pioneer Space Pioneer 1.13.0

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Space Pioneer to gra akcji z elementami RPG. Tym razem polskie studio Vivid Games zabiera graczy w przestrzeń kosmiczną.

Autorzy serii Real Boxing, Godfire: Rise of Prometheus i Gravity Rider przygotowali tytuł, w którym możemy wcielić się w łowcę nagród, by eksplorować nowe galaktyki i kosmiczne światy u boku wiernego towarzysza, robota. W trakcie rozgrywki zwiedzamy nowe planety różniące się od siebie ekosystemem, gdzie walczymy z kolejnymi przeciwnikami, a także pozyskujemy coraz lepsze elementy wyposażenia. Poza zwykłymi kosmitami na naszej drodze staną również potężne roboty, mechy i szerszenie.

Należy wspomnieć, że galaktyka w Space Pioneer jest nieskończona. Dynamiczny system zadań sprawia natomiast, że przy każdej rozgrywce możemy liczyć na nowe cele misji. Mimo wszystko zabawa sprowadza się głównie do eliminowania obcych, którzy nierzadko pojawiają się na ekranie w hurtowych ilościach. Po wykonaniu danego questa otrzymamy nowe przedmioty, dodatkowy sprzęt i umiejętności.

To nie wszystko, co Space Pioneer ma do zaoferowania. Dla fanów ostatecznego wyzwania przygotowano tryb hordy, gdzie odpieramy kolejne fale wrogów na jednym z trzech poziomów trudności. W międzyczasie warto pamiętać o możliwości zbudowania własnej bazy kosmicznej. Dzięki niej zyskamy dostęp do kolejnych jednostek i ulepszeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!