Spek – Acoustic Spectrum Analyser Spek – Acoustic Spectrum Analyser 0.8.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Spek – Acoustic Spectrum Analyser to program służący do analizy widma akustycznego, czyli rozkładu natężenia składowych dźwięku w zależności od ich częstotliwości.

Program prezentuje wyniki prowadzonych analiz za pomocą spektrogramu. Twórca narzędzia wykorzystał biblioteki FFmpeg, dlatego Spek wspiera bardzo szeroki zestaw formatów plików muzycznych. Program szybko radzi sobie z analizą dźwięku, pokazując informacje o parametrach sygnału audio oraz o kodeku zastosowanym w danym pliku. Pozwala też zapisać spektogram jako plik graficzny, co pozwala wygodnie dzielić się wynikami przeprowadzonych analiz.

Program Spec – Acoustic Spectrum Analyser powstał w ramach projektu open source'owego, a jego kod źródłowy można znaleźć na GitHubie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!