Steam Link (BETA) Steam Link (BETA) 1.1.73

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Steam Link pozwala przenieść granie na komputerze na dowolne urządzenie z Androidem. Po podłączeniu do niego kontrolera i sparowaniu z instalacją Steama na komputerze telewizor lub tablet mogą służyć za ekran do grania. Całe obciążenie zostanie jednak na komputerze, dzięki czemu zyskujemy większą wolność grania w desktopowe gry w dowolnym miejscu domu.

Steam Link do działania wymaga, by smartfon lub telewizor z Android TV i komputer z zainstalowanym klientem Steam znajdowały się w jednej sieci lokalnej.

Ponadto do urządzenia z Androidem trzeba podłączyć kompatybilny kontroler Bluetooth. Może to być Steam Controller z najnowszym oprogramowaniem, wprowadzającym obsługę Bluetooth LE. W tym przypadku dongiel do kontrolera nie musi być podłączony. Aplikacja zapewnia też możliwość sterowania z pomocą ekranu dotykowego, ale w większości gier to kiepska opcja.

Aplikacja sama przetestuje łącze i pomoże nam sparować kontroler. Do połączenia z komputerem należy podać w kliencie Steam na desktopie kod widoczny w aplikacji. W ustawieniach można wybrać jakość obrazu przesyłanego na bezprzewodowy ekran.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!