Stopklatka News Stopklatka News

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Stopklatka News to aplikacja pozwalająca na uzyskanie szybkiego dostępu do wiadomości ze świata filmu i rozrywki z serwisu internetowego o takiej samej nazwie. Dzięki niej użytkownik może przeglądać informacje ze świata filmu i seriali, wywiady z twórcami, premiery blogowe nawet bez konieczności sięgania do komputera.

Klient serwisu pozwala na przeglądanie najnowszych materiałów, jak również ich pobieranie w celu czytania, gdy urządzenie nie ma dostępu do internetu. Oprócz tego możliwości są dosyć niewielkie i ograniczają się tylko do zmiany rozmiaru czcionki, do tego w niewielkim zakresie. Niewątpliwą zaletą jest za to brak reklam w przeciwieństwie do wersji internetowej.

Aplikacja Stopklatka obsługuje również systemowy mechanizm dzielenia się informacji, w związku z czym integruje się z zainstalowanymi klientami sieci społecznościowych takimi jak Twitter i Facebok. Umożliwia również wysyłanie linków do aktualności za pośrednictwem poczty elektronicznej, SMS-ów, a nawet czytnikami kodów QR.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!