Strażnik Systemu II - już w poniedziałek start!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w najbliższy poniedziałek nastąpi start drugiej edycji Strażnika Systemu - gry on-line dla specjalistów IT poświęconej bezpieczeństwu.

Tym razem zmagania zaczną się 10 października i potrwają dwa tygodnie, w ciągu których codzienne zdarzenia pobudzą ducha zdrowej rywalizacji :-) Na odważnych czekają niesamowite nagrody (pierwsze trzy miejsca to wyjazd do Barcelony na konferencję IT Forum 2005, notebook i panel LCD Maxdaty), a także dreszcz emocji i zacięta konkurencja. Organizatorzy zapraszają przede wszystkim administratorów, inżynierów systemowych, studentów, pasjonatów i wszystkich, którym wydaje się, że wiedzą coś o bezpieczeństwie IT.

Przez dwa tygodnie gracze zostaną sprawdzeni za pomocą odcinków minipowieści, które oprócz walorów literackich zawierać będą pytania i zadania z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych. Konkurencja z innymi graczami wyłoni nie tylko ostatecznych zwycięzców, ale także najszybciej reagujących na zdarzenia specjalne, najbardziej aktywnych w dyskusjach na temat poruszanych przez grę zagadnień i wielu innych, którzy mogą spodziewać się wyróżnień.

Gra ma zaskakiwać - dlatego już teraz warto zainteresować się agregatorem RSS i zasubskrybować oficjalny kanał informacyjny Strażnika Systemu II. To przede wszystkim za jego pośrednictwem gracze będą powiadamiani o nowych zdarzeniach (co okaże się niezwykle cenne, ponieważ im mniejszy czas reakcji, tym więcej punktów za odpowiedź) i o wszystkich aktualnościach związanych z przebiegiem gry.

Przyłączcie się do rozgrywki, Strażnik Systemu II czeka na śmiałków :-)

© dobreprogramy
s