r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Streamago 3.3.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji

Streamago to aplikacja, za pomocą której można prowadzić transmisje wideo na żywo i udostępniać je w serwisach społecznościowych.

Galeria programu

Dużą zaletą usługi Streamago jest fakt, że pozwala ona dzielić się prowadzoną transmisją w sporej liczbie innych serwisów internetowych.Takie narzędzia, jak twitterowy Periscope lub Faceobok Live, są ograniczone do jednej platformy. Streamago stawia na ilość i wygodę dzielenia się treścią. Na ekranie głównym urządzenia w trakcie transmisji wyświetlają się przyciski, za pomocą których szybko udostępnimy ją na Facebooku, Twitterze, Facebook Messengerze, WhatsApp oraz komunikatorze Indoona. Ponadto, możliwe jest wykorzystanie innych zainstalowanych na smartfonie usług do dzielenia się treściami.

Program obsługuje zarówno przednią, jak i tylną kamerę urządzenia. Transmisje możemy prowadzić publicznie lub prywatnie, ograniczając jej zasięg do określonej grupy osób. Nagrania publiczne trafią do zakładki Streamago TV, gdzie możemy je oglądać na żywo lub uruchomić odtwarzanie w trybie Replay po ich zakończeniu. Każdą transmisję można komentować, a także zostawiać transmitującemu "cukierki", które służą jako gest polubienia. Możliwe jest też dodawania profili innych użytkowników Streamago do obserwowanych, z powiadomieniami o prowadzeniu przez nich nagrania.

Aplikacja wymaga zalogowania się, a do tego celu użyjemy konta na Facebooku. Przed rozpoczęciem pracy ze Streamago warto przejrzeć domyślne ustawienia prywatności: posty z nagraniem trafiają na wall użytkownika na Facebooku jako treści publiczne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Eurowizja, Streamago, LoL, Timebox, Burze nad Polską – najciekawsze programy tygodnia

18
OPROGRAMOWANIE 14.05.2016 | Anna Rymsza

Skoro udało nam się przetrwać otoczony przesądami piątek 13, zapraszam do przejrzenia listy najciekawszych nowości w naszej bazie programów. BlackMagic Fusion W tym tygodniu ponownie przegląd otwiera program do tworzenia efektów specjalnych w filmach, ale bardziej specjalistyczny niż HitFilm. Chodzi o BlackMagic Fusion, po długiej przerwie wydany w wersji 8 i także dla systemu OS X. Blackmagic Fusion to zupełnie darmowa wersja profesjonalnego oprogramowania, które było wykorzystywane przy produkcji przynajmniej tysiąca kinowych hitów. Efekty są tworzone w wizualnym edytorze, przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.