Strefa Parkowania Strefa Parkowania 1.50

Strona główna Android Podróże i transport Parkingi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Strefa Parkowania to bardzo pomysłowa aplikacja, która w czasie rzeczywistym informuje użytkownika o tym, czy aktualnie znajduje się w strefie płatnego parkowania i poda wszystkie powiązane z tym informacje.

Na mapie można zobaczyć układ stref, a w wielu miastach także lokalizacje parkomatów, jeśli miasto je udostępnia. Informacje o każdej strefie zawierają cennik i godziny obowiązywania, w wielu przypadkach pozwala także dowiedzieć się, czy w danym mieście obsługiwany jest system płatności elektronicznych za postój.

Aplikacja pozwala także ustawić powiadomienie o dobiegającym końcu kupionego czasu parkowania. W ustawieniach znajdziemy kilka sposobów, jak dźwięki, wibracje czy mruganie diodą, jeśli telefon został w taką wyposażony. Ponadto ustawienie przypomnienia oznacza lokalizację samochodu na mapie (na podstawie GPS-u), dzięki czemu można go łatwo odnaleźć.

Aplikacja obsługuje miasta: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wlkp., Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Międzyzdroje, Olsztyn, Opole, Poznań, Słupsk, Sopot, Szczecin, Świnoujście, Tarnów, Toruń, Trzebiatów, Tychy, Warszawa i Wrocław. W większości dostępne są też dane o położeniu parkomatów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!