StrongRecovery StrongRecovery 4.0.4.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StrongRecovery to polskie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Duża skuteczność działania oraz prosta obsługa sprawiają, że program często wykorzystywany jest zarówno do prostych, jak również bardziej złożonych operacji, mających na celu przywrócenie utraconych w różnych okolicznościach danych.

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do odzyskiwania danych z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych USB, pendrive'ów oraz wielu innych urządzeń jak np. kamery, aparaty cyfrowe itp. Obsługiwane systemy plików to NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. StrongRecovery potrafi odzyskiwać dane zaszyfrowane (EFS) oraz skompresowane, znajdujące się na partycjach NTFS. Zaletą narzędzia na tle konkurencyjnych rozwiązań jest duża skuteczność i szybkość działania. Poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu nieumyślnie skasowanych multimediów czy dokumentów program umożliwia również przywracanie niewidocznych partycji i dysków logicznych. Z jego pomocą odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

Praca z programem jest bardzo prosta oraz nie wymaga posiadania dodatkowej wiedzy lub umiejętności. Po uruchomieniu użytkownik wskazuje dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Następnie narzędzie przystępuje do przetwarzania danych nagłówkowych (MFT/FAT) wskazanych wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Widoczne tam są zarówno pliki znajdujące się aktualnie na nośniku, jak również te z różnych przyczyn skasowane. Dużym ułatwieniem na tym etapie jest narzędzie do filtrowania plików, pozwalające sprawnie zarządzać rodzajem prezentowanych danych. W celu przywrócenia danych wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze nie przekraczającym 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia należy zakupić licencję na program w odpowiadającym nam wariancie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty, szybki i stabilny.
Brak
ocena użytkownika
07.03.2020 17:39 • Recenzja do wersji 3.9.4.8

W łatwy sposób zainstalował się program na komputerze. Jak nie jestem specjalistą anglojęzycznym, interfejs polski przyspieszył zapoznanie się z programem i pozwolił na większą pewności w postępowaniu. Program działa szybko, odzyskałem wszystkie pliki jakie zostały skasowane na pendrivie. Wcześniej 'walczyłem' bezpłatnymi programami ale nie udawało się. Winszuję autorowi jego pracy i pomysłom.
Polecam program użytkownikom serwisu. Zbyszek N.

Szybkość działania, intuicyjność, cena, kontakt z autorem, skuteczność odzyskiwania
Nie znajduję innych poza tym że warto dodać aktywację bezpośrednio z programu :)
ocena użytkownika
23.10.2019 13:01 • Recenzja do wersji 3.9.3.8

Program który kupiłem jeszcze w 2013 roku by odzyskać wtedy prawie 50GB zdjęć ze sporej części studiów. Przydał się wtedy i niestety ponownie dziś. Usunąłem sobie poprzez formatowanie karty SD na NTFS prawie 8GB świeżego materiału w postaci zdjęć i filmów. Odzyskiwanie plików (1495 sztuk) zakończone w 100% sukcesem. Polecam szczerze, zwłaszcza że soft polski a do tego w swietnej cenie.

Olejcie zagraniczny bloatware.