StrongRecovery StrongRecovery 3.9.3.8

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StrongRecovery to polskie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Duża skuteczność działania oraz prosta obsługa sprawiają, że program często wykorzystywany jest zarówno do prostych, jak również bardziej złożonych operacji, mających na celu przywrócenie utraconych w różnych okolicznościach danych.

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do odzyskiwania danych z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych USB, pendrive'ów oraz wielu innych urządzeń jak np. kamery, aparaty cyfrowe itp. Obsługiwane systemy plików to NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. StrongRecovery potrafi odzyskiwać dane zaszyfrowane (EFS) oraz skompresowane, znajdujące się na partycjach NTFS. Zaletą narzędzia na tle konkurencyjnych rozwiązań jest duża skuteczność i szybkość działania. Poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu nieumyślnie skasowanych multimediów czy dokumentów program umożliwia również przywracanie niewidocznych partycji i dysków logicznych. Z jego pomocą odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

Praca z programem jest bardzo prosta oraz nie wymaga posiadania dodatkowej wiedzy lub umiejętności. Po uruchomieniu użytkownik wskazuje dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Następnie narzędzie przystępuje do przetwarzania danych nagłówkowych (MFT/FAT) wskazanych wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Widoczne tam są zarówno pliki znajdujące się aktualnie na nośniku, jak również te z różnych przyczyn skasowane. Dużym ułatwieniem na tym etapie jest narzędzie do filtrowania plików, pozwalające sprawnie zarządzać rodzajem prezentowanych danych. W celu przywrócenia danych wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze nie przekraczającym 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia należy zakupić licencję na program w odpowiadającym nam wariancie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Funkcjonalność, możliwości, design
brak!
ocena użytkownika
18.08.2018 20:51 • Recenzja do wersji 3.9.1.1

3 miesiące temu (początek maja) sformatowałem dysk przez pomyłkę, straciłem około 300GB, szukałem najlepszych programów do odzyskiwania danych ponieważ na dysku miałem zdjęcia i filmy z poprzednich lat.. niektóre programy pozwalały na częściowe odzyskanie danych jednak za każdym razem wyszukiwały się inne pliki, nie mogłem ich wszystkich posegregować w całość, DMDE okazał się pomocny, częściowo przywrócił utracone pliki jednak wciąż czegoś brakowało, spróbowałem Strong Recovery, skanowanie trwało niecałą godzinę o ile dobrze pamiętam.. nie ważne! program wyszukał praktycznie WSZYSTKIE utracone pliki, wszystkie typy plików mp3, mp4 .avi .mts .jpg.... nie mogłem się powstrzymać, musiałem zakupić licencję i tak zrobiłem, powiem tyle: Program jest REWELACYJNY, wszystko odzyskałem całe 300GB, ogromnie dziękuję autorowi, męczyłem się długi czas, dzisiaj się wszystko udało, DZIĘKI I POLECAM - Daję najwyższą ocenę!

Całokształt
Drobnostki
ocena użytkownika
13.05.2018 20:03 • Recenzja do wersji 3.8.9.4

Program wart każdej ilości złota. Z uszkodzonego dysku odzyskałem całą "twórczość swojego życia" (około 300GB danych!) a nawet wiele plików o których już kompletnie zapomniałem. Program jest prosty w obsłudze i niesłychanie skuteczny. Na słowo uznania zasługuje również support. Podczas instalacji nie mogłem przeskoczyć jednego błędu związanego prawdopodobnie z moim systemem. Napisałem mail'a i już po kilku minutach miałem odpowiedź! Szybka wymiana wiadomości i w mgnieniu oka program zaczynał odzyskiwać dane.
Wyrazy ogromnego szacunku dla twórcy za stworzenie tak dobrego "koła ratunkowego".