r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

StrongRecovery 3.8.7.3

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StrongRecovery to polskie narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych. Duża skuteczność działania oraz prosta obsługa sprawiają, że program często wykorzystywany jest zarówno do prostych, jak również bardziej złożonych operacji, mających na celu przywrócenie utraconych w różnych okolicznościach danych.

Galeria programu

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do odzyskiwania danych z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych USB, pendrive'ów oraz wielu innych urządzeń jak np. kamery, aparaty cyfrowe itp. Obsługiwane systemy plików to NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. StrongRecovery potrafi odzyskiwać dane zaszyfrowane (EFS) oraz skompresowane, znajdujące się na partycjach NTFS. Zaletą narzędzia na tle konkurencyjnych rozwiązań jest duża skuteczność i szybkość działania. Poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu nieumyślnie skasowanych multimediów czy dokumentów program umożliwia również przywracanie niewidocznych partycji i dysków logicznych. Z jego pomocą odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare).

Praca z programem jest bardzo prosta oraz nie wymaga posiadania dodatkowej wiedzy lub umiejętności. Po uruchomieniu użytkownik wskazuje dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Następnie narzędzie przystępuje do przetwarzania danych nagłówkowych (MFT/FAT) wskazanych wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Widoczne tam są zarówno pliki znajdujące się aktualnie na nośniku, jak również te z różnych przyczyn skasowane. Dużym ułatwieniem na tym etapie jest narzędzie do filtrowania plików, pozwalające sprawnie zarządzać rodzajem prezentowanych danych. W celu przywrócenia danych wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na odzyskanie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze nie przekraczającym 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia należy zakupić licencję na program w odpowiadającym nam wariancie. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

StrongRecovery walczy w Steam Greenlight

13
OPROGRAMOWANIE 08.07.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

StrongRecovery, czyli polskie narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych, walczy o wydanie na Steam. Osoby chętne pomóc, mogą zagłosować na program na Steam Greenlight, niezdecydowanych zachęcam do przetestowania narzędzia. StrongRecovery to narzędzie, z którego pomocą odzyskamy skasowane lub w inny sposób utracone pliki z dysków twardych, kart pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dysków zewnętrznych i różnych urządzeń podłączanych do systemu jako urządzenia multimedialne (telefony, aparaty). Program jest w stanie poradzić sobie z systemami plików NTFS, FAT32/FAT16/FAT12, Ext2/Ext3, ReiserFS,…

Recenzje użytkowników

Tego się słowami nie da opisać
Brak
ocena użytkownika

Dziękuję autorowi za to narzędzie. Próbowałem inne oprogramowania do odzyskiwania, darmowe i płatne. Żadne, ale to żadne nie było w stanie odzyskać plików z partycji, którą przez przypadek usunąłem.

Ten program nie tylko odzyskał pliki, ale również zachował ich oryginalną strukturę folderów. Dysk około 1 TB ogarnąłem w ciągu 8 godzin, więc szkoda, że wcześniej tego programu nie znalazłem. Znacznie szybciej bym odzyskał moje dane. Wart swojej ceny na maxa!

16.10.2016 23:20 | Recenzja do wersji 3.8.3.1
Same zalety
Żadne
ocena użytkownika

R E W E L A C J A !!!
Odzyskałem więcej danych niż się spodziewałem, bo o niektórych już zapomniałem. Miałem kłopot z zainstalowaniem programu, ale pan Maciej pomógł NATYCHMIAST i mogłem spokojnie zapisywać odzyskane - dla mnie bezcenne - pliki. Bardzo dziękuję i cieszę się, że są jeszcze takie osoby jak pan Maciej i jego wspaniały program.

23.07.2016 17:33 | Recenzja do wersji 3.8.2.1
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
StrongRecovery Software   7 #365 08.05.2017 17:07

@Anonim (niezalogowany): D*DE nie jest darmowy, można się o tym przekonać korzystając z wyszukiwarki internetowej... Skoro ktoś nazywa go darmowym, to i ten tutaj tak samo można nazwać darmowym, bo oba rozwiązania mają możliwość odzyskiwania plików na test (na różnych zasadach). Cała wypowiedź wygląda na próbę zasugerowania wyboru innego produktu przez konkurencję, tym bardziej, że jest pisana z anonimowego konta... Ogólnie rzecz biorąc wypowiedź można określić jako czarny PR: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_PR. Komentarz sam w sobie jest sprzeczny (sprzeczność dotyczy głównie sformułowania "darmowy"), wygląda to tak jakby próbowano naciągnąć kogoś na produkt konkurencyjny i używa się do tego celowo sformułowania "darmowy" bez wdawania się w szczegóły. Co do faktycznej "wykrywalności" plików, to każdy program się różni i opierając się tylko na ogółach, równie dobrze można byłoby napisać odwrotnie - że program Y wykrył mniej niż X (w określonym przypadku, sama ilość plików też nie jest miarodajną oceną, bo pliki mogą być uszkodzone albo niekompletne po odzyskaniu)... Programy różnią się sposobem obsługi, interfejsem, możliwościami, warunkami licencyjnymi - o tym się nie pisze, a pisze się coś, co można uznać za chytrą próbę odwrócenia uwagi na produkt konkurencyjny.

Autor edytował komentarz w dniu: 10.05.2017 17:55
  #364 08.05.2017 11:42

Program wykrył dużo mniej plików niż darmowy DMDE więc nie ma sensu za niego płacić.

StrongRecovery Software   7 #363 14.02.2017 16:44

@monik234 (niezalogowany): Pani Moniko, ogólnie programy tego typu tak działają i powinny, można po prostu odzyskać / skopiować dane, które też są do użytku... Czasem są uszkodzone pewne warstwy lub tworzą się sytuacje, które przeszkadzają z korzystania danych i tutaj te pliki już niekoniecznie będą dostępne normalnie. Ważne jest też to, co się stało z danymi i czy nie było przypadkiem jakiegoś nadpisania (korzystanie z dysku systemowego / pulpitu, etc.). Należy też zwrócić uwagę, że zbyt szybkie próby podejmowania odzyskania danych (po ich utracie) mogą się zakończyć niepowodzeniem (potrzebna jest pewna zwłoka czasowa aż system odpowiednio zwolni bufory). Proszę o ewentualny kontakt celem wyjaśnienia.

Tutaj poradnik: https://strongrecovery.com/pl/odzyskiwanie%20danych.html

Autor edytował komentarz w dniu: 14.02.2017 19:27
  #362 14.02.2017 00:09

@StrongRecovery Software: Ciekawe, że program zamiast przywrócić skasowane pliki - pokazuje i przywraca te, które są na komputerze , ten program to nieporozumienie!

  #361 30.01.2017 23:13

Pewnie najwięcej kłopotliwych pytań mają użytkownicy nie tyle do obsługi programu, a pamiętaniu o głównych zasadach.Próba odzyskania plików powinna się odbywać na sąsiedniej partycji.Może to być inny wskazany przez użytkownika zewnętrzny magazyn.Oraz przeszukiwany dysk nie powinien mieć,lub minimum nadpisanych już sektorów,bo wynikiem najczęściej bywa uszkodzony ,,stary,, plik.Tu odgrywa rolę jego pojemność.Zwłaszcza kiedy pierwotnie miał defragmentację po sektorach.Mówiąc prościej- im szybciej wyłapiemy rzut do kosza,tym większe szanse ma recovery.A wartość tego typu programu najbardziej ocenimy nie po ilości co znalazł, a pojemności ich składowej.Jeżeli mamy uszkodzony,także próbie udanej naprawy.Oraz wyboru rodzaju i typu przeszukania. Nie wszystko przecież nam wartościowe.To skraca czas i nerwy z pytajnikiem.-Czy się uda. To wiem.Wiem,że nie wszyscy.Dzięki za odpowiedź.

StrongRecovery Software   7 #360 30.01.2017 00:04

@marek 2010 (niezalogowany): Panie Marku, jest ogólny zamysł, żeby zmienić trochę model sprzedaży i proponowanych cen, jednak nie są one jakoś specjalnie wygórowane względem tego, co oferuje konkurencja (szczególnie ta bardziej znana na świecie a niekoniecznie lepsza). Należy też pamiętać, że są oferty "doraźne", które w znacznym stopniu pozwalają na "obcięcie" kosztów. Jak będzie? Trudno powiedzieć, jest jednak jakiś ogólny plan. O ile popyt, mógłby być faktycznie większy, to zostaje jeszcze kwestia obsługi klientów, którzy sobie czasem nie radzą, albo korzystają z pomocy, bo takie mają życzenie. Gdyby np. program zawierał cechy, które są planowane do wprowadzenia, to można byłoby mówić o tym, że i klientów mogłoby być więcej, i ewentualnej pomocy mniej, i wtedy mogłoby być już zupełnie stosowne zbicie ceny by podbić rynek intensywniej.

Autor edytował komentarz w dniu: 30.01.2017 11:40
  #359 29.01.2017 17:48

Wiem,że jest świetny.Lecz to program o specyfice użytkowej.Można być zamieszany w klikaniu centralnie na kosz. Codziennie,lub raz na 1000 lat.Tu strong recovery jak dar z niebios ułatwi sprawę.Panie Macieju - cenię fachowość,ale czy pomyślał pan kiedyś o obniżce swojego produktu,a dojdzie chętnych więcej niż obecna statystyka zapłaciła za licencję.Jest popyt,to podnosimy cenę.Może być nim ekstra przebojowy towar.Lecz jakikolwiek recovery zdarza się nam rzadko używać.Nawet jeżeli - to plik utracony rozważamy pod kątem opłacalności odzysku i czasu na ponowny odzysk z innych źródeł.Aktualna cena jest zaporowa dla jednostki.Zwłaszcza,że na taki program przenigdy nie dasz 100% - ej gwarancji sprawności.Dodam,z winy klienta użytkownika.

StrongRecovery Software   7 #358 04.01.2017 15:35

@arjuredi: Dzięki

Mniej znane antywirusy bywają po prostu głupie i jestem ogólnie na "NIE", jeśli ktoś z nich korzysta, ja u siebie na pewno nie zainstalowałbym Zemany albo jakiegoś innego "krzykacza", który swoim "krzyczeniem" może przekonać użytkownika, że działa lepiej od innych - jest to żenujące...

Jeśli użytkownik pobiera treści z zaufanych źródeł (nie szuka czegoś za darmo albo jakichś "okazji"), to nie ma się czym przejmować tak na prawdę, antywirus może być nawet zupełnie zbyteczny, bo można sprawdzić potencjalnie zagrożony plik lub taki, któremu nie ufamy przez skaner online (z kilkoma antywirusami), takim skanerem jest virustotal na przykład... No ale jak ktoś już ma AV, to raczej będzie miał i będzie z nim związany i zdarzy się, że będzie mu ufał pomimo tego, że gada głupoty, albo z uwagi na fakt, że jest ogólnie problem, użytkownik nawet zrezygnuje z programu. Jest to przykre, bo jest to po prostu niesprawiedliwe i podchodzi pod swego rodzaju bandytyzm. Pocieszające jest to, że bardziej znane antywirusy zachowują się tutaj lepiej, wiąże się to też z tym, że szanujące się firmy nie mogą sobie pozwolić na to, żeby fałszowano opinie o ich produktach, w moim przypadku jest tak samo, wywołuje to u mnie ogólną złość i frustrację, bo ludzie są z natury strachliwi i każda sugestia, która cechuje się pewnym autorytetem może mieć katastrofalne skutki - tak jest w tym przypadku. Jakikolwiek cień wątpliwości może przyczynić się do strat, o które nawet specjalnie nie można dochodzić...

Teraz Zemana nie powinna krzyczeć (chodzi o tą premium), bo odpowiedzieli mi, że dodadzą białe listy...

Autor edytował komentarz w dniu: 06.01.2017 14:59
arjuredi   3 #357 04.01.2017 14:35

@StrongRecovery Software: Ja napisałem tak tylko dla informacji (ciekawostki), ja wiem że to fałszywy alarm ale czy wiedzą to inni userzy ? wielokrotnie na forach czy dp.pl spotkałem się na temat różnych programów " XXX to wirus, tak pokazał mój program antywirusowy" a to wcale nie były wirusy tylko nadpobudliwość programów antywirusowych.Przez niewiedzę użytkownika wiele programów dostaje po d...... .Ludzie muszą się nauczyć że program antywirusowy nie jest żadną wyrocznią w którą mamy ślepo wierzyć.

Pana program jest bardzo dobry, korzystam i sobie bardzo chwalę, kilka razy pomógł mi z odzyskaniem ważnych danych za co ogromnie dziękuję.

Pozdrawiam.

StrongRecovery Software   7 #356 03.01.2017 22:01

@arjuredi: No ja premium nie mam i nie będę raczej miał, bo jest płatna...Poza tym zawsze znajdzie się jakiś antywirus, który będzie siał głupoty... Może coś z tym zrobię, ale to nie ja popełniam błąd w tym wypadku a oni... Pociągają za sobą Pana a teraz mnie, żebym niby im coś zgłaszał... Jest to niesprawiedliwe... Nie ja powoduje problem a oni... Piszę teraz do nich drogą jaką mogę, ale nie wiem jak się do tego odniosą...

arjuredi   3 #355 03.01.2017 21:20

@StrongRecovery Software: ja mam zemane antimalware Premium i jak sobie dziś zaktualizowałem stronga to Zemana podała taki komunikat o wykryciu i przeniesieniu do kwarantanny,czyli w skrócie ochrona realtime wyłapała stronga podczas aktualizacji.

StrongRecovery Software   7 #354 03.01.2017 18:54

@arjuredi: Na ten moment nic nie wykrywa... Mogło być tak, że zaktualizowano bazy... Pobrałem "Zemanę" i sprawdziłem pliki ostatniej wersji StrongRecovery - nic nie znaleziono, także chyba nieaktualne...

Jeżeli ktoś coś znajdzie, to proszę dać znać na support - będzie szybciej:

support@strongrecovery.com

Można też samemu zgłaszać powołując się na podpisany cyfrowo program (digital signature), który jest swego rodzaju świadectwem, iż program pochodzi bezpośrednio od wydawcy i nie ma w nim wirusów...

No i o czywiście nie ma absoultnie się czego bać, jest to prostu fałszywy alarm (FALSE POSITIVE), który jest dość dużą bolączką nie tylko twórców oprogramowania, ale i użytkowników, na szczęście coraz rzadziej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_pierwszego_rodzaju

Autor edytował komentarz w dniu: 03.01.2017 18:55
arjuredi   3 #353 03.01.2017 17:54

@StrongRecovery Software: Panie Macieju, Zemana Antimalware wykrywa i blokuje Pana program jako wirusa, wiem że to fałszywy alarm ale dobrze by było to zgłosić do Zemany.

StrongRecovery Software   7 #352 29.12.2016 13:48

@sg (niezalogowany): Jest taka możliwość, należy jednak pamiętać, że przy większych uszkodzeniach nośnika i w związku z tym spowolnionym odczytem, czynność ta może być też utrudniona. Piszę to na podstawie rozmowy, którą najprawdopodobniej odbyłem z Panem...

  #351 28.12.2016 14:52

Czy można zrobić podgląd plików podczas działania programu, ponieważ za długo to wszystko trwa?

  #350 18.12.2016 11:19

Po próbach z różnymi programami uznałem, że chyba tylko StrongRecovery spełni moje oczekiwania. Zainwestowałem (błyskawiczna dostawa), zainstalowałem i zastosowałem. Odzyskałem praktycznie wszystkie pliki z uszkodzonego dysku, w tym zdjęcia w niezmienionych rozmiarach. Znakomity program. Polecam.

opi   6 #349 04.07.2016 23:13

Z testowanych przeze mnie darmowych, w tym R-Studio, tylko StrongRecovery odzyskuje pliki multimedialne z zachowaniem ich oryginalnego rozmiaru i nawet indeksy są poprawne, gdyż wideo działa.

Inne odzyskują albo 1kB filmu, albo jest on uszkodzony.

Podobnie ze zdjęciami. StrongRecovery odzyskuje je w całości. Inne, uszkadzają JPGi w ten sposób, że połowa zdjęcia jest dobra, a druga połowa czarna/biała/zamazana.

darek719   39 #348 04.07.2016 18:26

"Wersja testowa pozwala na odzyskanie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze nie przekraczającym 1 GB" Strasznie pocisneli z tym ograniczeniem :/

Autor edytował komentarz w dniu: 15.12.2016 19:49
Manuelito di Alvarezo   7 #347 04.07.2016 14:27

Fajny, Polski i dobry.Warto wydać kaskę na ten soft.

StrongRecovery Software   7 #346 10.05.2016 16:59

@mirmik: W porządku... Dobrze, że wsparcie z BitDefender'a zareagowało szybko i zlikwidowali problem, tak powinno być...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.