SuperSU 2.82

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

SuperSU to aplikacja pozwalająca na zaawansowaną kontrolę prawami roota, czyli z możliwością zapisu i odczytu danych wymagających dostępu do partycji systemowej. Aplikacja została stworzona przez holenderskiego programistę Chainfire, który zbudował program od podstaw.

SuperSU pozwala na zapis plików na pamięci systemowej, z której domyślnie możliwe jest tylko odczytywanie danych. Dzięki SuperSU możliwe jest wykorzystanie pełni możliwości aplikacji wykonujących polecenia jako root. W odróżnieniu od konkurencji SuperSU oferuje wiele zaawansowanych funkcji jak możliwość zainstalowania skryptu rootującego urządzenie nawet w trybie OTA. Możliwe jest przez to wgrywanie najnowszej wersji oprogramowania bez obawy, że urządzenie nie będzie posiadało aplikacji do zarządzania prawami roota. Nie jest to jednak jedyna z ciekawych opcji SuperSU, gdyż aplikacja pozwala na zmianę motywu graficznego oraz ikony dostępnej w szufladzie aplikacji. Jako że Chainfire jest członkiem zespołu OmniROM, po zainstalowaniu SuperSU na tym oprogramowaniu, aplikacja integruje się z ustawieniami.

Należy pamiętać, że zainstalowanie SuperSU nie równa się ze zrootowaniem telefonu i należy do tego wykorzystać metody opisane na forach internetowych. Zainstalowanie aplikacji równa się z utratą gwarancji producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.05.2017 07:34

@Puku (niezalogowany): Powiedz to debilowi w serwisie, który uważa się za alfa i omegę

  #1 02.08.2014 02:54

Rootowanie nie prowadzi do utraty gwarancji. Jeżeli nie będziemy zmieniać wgranego oprogramowania (a więc pozostanie ono takie jakie jest), to zachowamy pełną ochronę smartfona w razie uszkodzenia