Sushido

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sushido to darmowa, platformowa zręcznościówka 2D, gdzie liczyć będzie się przede wszystkim zręczność, a mniej logiczne myślenie. Wcielamy się tu w rolę małego samuraja, którego przygody ukazane zostały w całkiem sympatycznym, komiksowym klimacie. Wędrując przez świat pełen zasadzek, pułapek i nieprzyjaciół staramy się utrzymać możliwie najdłużej przy życiu omijając szczęśliwie wszystkie przeszkody. Napotkamy tu cierniste zasieki, kolczaste koła, kule ogniowe, przemieszczające się platformy i wiele innych. Wszystko po to, by skutecznie utrudnić bohaterowi dalszą drogę.

Kluczem do sukcesu jest umiejętne zaplanowanie siły i kierunku wyskoku postaci. Po ostatecznym odbiciu nie da się już zmienić żadnej z obu wartości. W razie potrzeby korekty wprowadzamy drugim szybkim wyskokiem, zanim jeszcze ciało samuraja nie opadnie na ziemię. Pamiętajmy jednak, że wszystko dzieje się tu dynamicznie i wymaga dużej precyzji.

Na szczęście w grze występują punkty kontrolne i nie zawsze musimy rozpoczynać wszystkiego od nowa. Możemy również uzupełniać zapas życia w trakcie prowadzenia rozgrywki rozbijając specjalne koszyki z sercami ;-).

Sushido to sympatyczna, energiczna pozycja cechująca się prostymi, przejrzystymi zasadami. Mimo iż gra nie jest na czas, a liczba prób przejścia każdego z układów jest nieograniczona, to frajdy i zabawy w trakcie rozgrywki na pewno nie braknie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!