SwiftKey Keyboard 2.2.2

Strona główna iOS Personalizacja Klawiatury
Pobierz program
lub zeskanuj:

SwiftKey Keyboard to alternatywna klawiatura, z której możemy skorzystać na iPhone'ach oraz iPadach pracujących pod kontrolą systemu iOS 8.0 lub nowszego. Program oferuje m.in. algorytm uczący się nawyków użytkownika, synchronizację słownika na wielu urządzeniach oraz pisanie za pomocą gestów.

Po zainstalowaniu, program poprosi nas o nadanie mu pełnego dostępu do korzystania z treści wpisywanych przez użytkownika na urządzeniu. Następnie czeka nas krótka konfiguracja. Do aplikacji możemy się zalogować kontem na Facebooku lub Google, a wszystko po to, by nauczyć ja lepiej naszych nawyków w zakresie pisania. To jednak rozwiązanie opcjonalne i nie trzeba z niego korzystać, by móc cieszyć się wszystkimi możliwościami programu.

Klawiatura w pełni obsługuje język polski, ale - co nieco zaskakuje - interfejs aplikacji nie jest spolszczony. W ustawieniach programu możemy skorzystać m.in. z opcji automatycznej korekty wpisywanych słów, dodawania kropki za pomocą dwukrotnego kliknięcia w spację, automatycznego rozpoczynania nowego zdania od dużej litery, włączymy też dostęp do pisania za pomocą przeciągnięć palcem po ekranie i szybki dostęp do zestawu emotikonów.

Aplikacja oferuje algorytm uczenia się nawyków użytkownika w zakresie pisania, zapamiętując najczęściej używane słowa oraz frazy, by podpowiadać je i dobierać coraz lepsze propozycje. Ciekawą funkcją jest też opcja Flow, która pozwala wstawiać słowo za pomocą jednego, nieprzerwanego przesunięcia palcem po literach widocznych na klawiaturze. Program radzi sobie z tym całkiem nieźle, a gdy wpiszemy dane słowo, od razu wyświetlą się propozycje kolejnych, dopasowanych do poprzednio wpisanego (wpisując np. słowo "deska", Swiftkey Keyboard zaproponuje nam takie słowa, jak "podłogowa", "do" oraz "ratunku"). Co ważne, aplikacja działa płynnie, a korzystanie z niej jest bardzo proste i zrozumiałe od razu po zainstalowaniu.

Twórcy programu deklarują, że Swiftkey Keyboard zadziała zarówno na iPadach, jak tez na iPhone'ach. W ustawieniach programu brakuje jednak opcji dotyczących np. innego układu klawiatury, z dzieleniem przycisków na lewą i prawą stronę ekranu. Aplikacja sama dostosuje się do rozmiaru ekranu.

Program jest dostępny za darmo, ale ma wbudowany moduł mikropłatności, który pozwala kupić dodatkowe motywy graficzne. Za darmo otrzymamy zaś dwa motywy: klasyczny czarny i biały.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy SwiftKey: duża aktualizacja jednej z najlepszych klawiatur na Androida

55
16.03.2018  •  Oskar Ziomek

Jedna z najchętniej wybieranych przez użytkowników smartfonów klawiatur otrzymała sporą aktualizację. Mowa o SwiftKey, teraz już w wersji 7.0. Największą zmianą jest nowy pasek narzędzi, który umożliwia szybki dostęp do często wykorzystywanych opcji, w tym naklejek, katalogu animacji GIF oraz ustawień. Można stąd od teraz szybciej wstawiać do wiadomości animowane elementy, zmienić motyw klawiatury, sprawdzić listę zapamiętanych tekstów w schowku oraz tworzyć własne kolekcje naklejek, by w przyszłości tych ulubionych nie musieć szukać wśród standardowych zestawów. Co więcej, zapamiętane…

Aktualizacja klawiatury SwiftKey – jak ustawić własną grafikę w tle?

20
10.11.2017  •  Jan Mentel

Dostępna jest nowa wersja popularnej klawiatury SwiftKey. Wśród nowości znajdziemy m.in. możliwość ustawiania własnych zdjęć w tle klawiatury. Pojawiło się też wsparcie dla nowych języków. Wygląd klawiatury można było już wcześniej dostosować do własnych preferencji: producent oprogramowania udostępnia wiele tematów kolorystycznych. Nowością, którą znajdziemy w ustawieniach, jest możliwość zaprojektowania swojego przy użyciu zdjęć pochodzących z naszej galerii. W celu zmiany wyglądu klawiatury wchodzimy w ustawienia aplikacji. Następnie należy pacnąć przycisk Motywy. Na ekranie pojawi się…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy