SyMenu 6.05.6775

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SyMenu to bezpłatne narzędzie, które pozwala na szybkie i łatwe uporządkowanie aplikacji przenośnych poprzez utworzenie odpowiedniego menu startowego. Stanowi ciekawą alternatywę dla paska Start w systemie operacyjnym Windows.

Wśród aplikacji dostępnych chociażby na łamach dobreprogramy.pl znajdziecie sporo przydatnych narzędzi funkcjonujących w wersji portable. Można je przechowywać w jednym katalogu na dysku twardym komputera, ale chcąć mieć do nich dostęp z pamięci USB, można stworzyć menu startowe za pomocą SyMenu.

SyMenu umożliwia dodawanie nie tylko samych programów, ale i pozwala na tworzenie odnośników do aplikacji, folderów, dokumentów i adresów znajdujących się na urządzeniu przenośnym oraz poleceń systemu Windows. Co ciekawe, program korzysta z techniki "przeciągnij i upuść", więc z wprowadzeniem kolejnych elementów do menu startowego poradzą sobie wszyscy użytkownicy.

Program oferuje liczne opcje w zakresie dostosowywania aplikacji do preferencji użytkownika, który może spersonalizować wygląd swojego menu, a także obsługiwać dostępne aplikacje przy pomocy zdefiniowanych skrótów klawiaturowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #1 01.06.2018 10:30

Ktoś zauważył istotny problem techniczny. Portable zdecydowanie za łatwo znikają w czeluściach kompa. W programie trzeba zachować ostrożność, bo proponowana lista programów do doinstalowania długa jest i łatwo 'zasyfić' dysk, ale przy odrobinie rozwagi z pewnością ułatwia rozejrzenie się w tym, co już na dysku posiadamy.

Autor edytował komentarz w dniu: 01.06.2018 11:00