Sync.ME - Sync for Facebook 4.0.8

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sync.ME to aplikacja synchronizująca dane pobrane z portali społecznościowych z kontem gmail. Głównym założeniem aplikacji jest aktualizacja zdjęć kontaktów, a także dodanie takich informacji jak: adres, numer telefonu, adres e-mail, strona www, czy data urodzin.

Portale społecznościowe są nieodłączną częścią życia dużej liczby osób. Android do wyświetlania zdjęć kontaktów domyślnie wykorzystuje profile z Google+, jednak mimo iż serwis Google jest popularny, nie może mierzyć się popularnością z Facebookiem. Zdjęcia profilowe na Facebooku aktualizowane są znacznie częściej, a Sync.ME czuwa, by pobrać je w jak najwyższej jakości i wyświetlać podczas połączeń ze znajomymi. Obecnie Sync.ME jest w stanie synchronizować dane z serwisami Facebook i LinkeIn.

Dzięki ustawieniu interwału aktualizacji, aplikacja samodzielnie pobiera dane w określonych odstępach czasu (codziennie, co tydzień, co miesiąc), przez co zdjęcia kontaktów są zawsze aktualne. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania uzupełniającej aplikacji - Sync.ME Birthdays, która informuje o zbliżających się urodzinach znajomych i umożliwia bezpośrednie przekazanie życzeń, lub wysłanie elektronicznej kartki urodzinowej. Jedynym wymogiem aplikacji jest posiadanie konta w serwisie Facebook.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 27.11.2016 14:46

Appka wykrada nasze kontakty, przechowuje na swoich serwerach i udostępnia publicznie w internecie.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych