r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Syntax Highlighter 1.0.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

Syntax Highlihter to rozszerzenie pakietu Office, które pozwoli w Wordzie szybko pokolorować składnię kodu źródłowego. Rozszerzenie to jest niezbędne, jeśli w dokumentach umieszczone są fragmenty kodu. Z pewnością przyda się przy pisaniu pracy inżynierskiej.

Galeria programu

Po instalacji rozszerzenia wystarczy zaznaczyć fragment tekstu, w którym znajduje się kod, i wybrać z listy język. Rozszerzenie pokoloruje kod w językach: C++, C#, ObjectiveC, Java, HTML, CSS, JavaScript, Matlab, PHP, Python, Ruby, SQL, VB.NET, XML i kilku innych. Formatowanie można szybko usunąć narzędziem „Wyczyść całe formatowanie”, które znajduje się w panelu „Czcionka”.

Często używane języki można dodać do ulubionych. W miarę korzystania z rozszerzenia będzie zapełniana lista ostatnio używanych języków.

Rozszerzenie działa z Wordem 2013 i nowszymi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

50
OPROGRAMOWANIE 16.12.2015 | Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

szybkość i wygoda obsługi
brak
ocena użytkownika

Bardzo fajnie i przydatne rozszerzenie. Instalacja prosta i szybka jak przy każdym innym dodatku ze sklepu Office. Dodatek działa świetnie, obsługa banalnie prosta, interfejs przejrzysty. Polecam.

12.10.2016 20:58 | Recenzja do wersji 1.0.0.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.