TCPView 3.05

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TCPView to proste, ale pomocne administratorom (choć nie tylko) narzędzie do monitorowania procesów wykorzystujących połączenia za pomocą protokołów TCP lub UDP.

Autorem aplikacji jest Mark Russinovich z Sysinternals, znany z wielu doskonałych narzędzi systemowych. TCPView wyświetla listę wszystkich procesów łączących się za pomocą protokołów TCP lub UDP wraz z nazwą aplikacji, rodzajem protokołu, adresem lokalnym (wraz z portem), adresem zdalnym i aktualnym stanem. Program umożliwia zamknięcie połączeń wskazanych procesów lub nawet wyłączenie ich samych. Listę można w każdej chwili zapisać do pliku tekstowego.

W pliku z wersją instalacyjną programu, załączona jest bliźniacza wersja uruchamiania z wiersza poleceń.

Uwaga!

  1. W przypadku uruchamiania programu pod kontrolą systemu Windows 95 wymagana jest obecność w systemie uaktualnienia Windows Socket (Winsock) 2 Update.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!