Tablet graficzny Wacom Cintiq 13HD aż o 700 zł taniej w promocji Akcja wymiany

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeżeli zajmujecie się tworzeniem grafiki przy użyciu tabletu to warto zainteresować się najnowszą promocją na Wacom Cintiq 13HD. Ten zaawansowany tablet graficzny z wbudowanym ekranem LCD, na którym można rysować z zachowaniem siły nacisku pióra, jest do zdobycia aż o 700 zł taniej!

Wszystko dzięki promocji Akcja wymiany, organizowanej przez sklep pixonet.pl we współpracy z Wacom. Zasady są bardzo proste: wystarczy zamówić tablet Wacom Cintiq 13HD (DTK-1300) na specjalnej stronie, jednocześnie zobowiązując się do oddania jakiegokolwiek starego tabletu graficznego (rozmiar i marka dowolne, może być nawet niesprawny). Kurier podczas dostawy nowego tabletu odbierze paczkę ze starym, a sprawne urządzenia pozyskane podczas akcji zyskają drugie życie - trafią do placówek oświatowych. Jest to więc nie tylko okazja aby kupić doskonały tablet o 700 zł taniej, ale także aby dołożyć kamyczek do edukacji utalentowanych dzieci.

Cena nominalna Wacom Cintiq 13HD to 3.999 zł brutto. Aktualnie cena tabletu jest obniżona o 7% do 3.699 zł, a w ramach promocji od tego można uzyskać jeszcze dodatkowe 700 zł zniżki i finalnie kupić ten produkt za 2.999 zł brutto. W ramach przedsprzedaży tablet Wacom Cintiq 13HD w specjalnej cenie można zamawiać od dziś. Wysyłka rozpocznie się 3 września. Tablety w obniżonej cenie będą dostępne do wyczerpania puli zapasów egzemplarzy promocyjnych.

To nie wszystko, sklep pixonet.pl daje bowiem niezdecydowanym także unikalną możliwość przetestowania tabletu Cintiq 13HD przed zakupem. I to w zasadzie za darmo (pokrywa się jedynie koszty wysyłki w wysokości 30 zł). Możliwość spokojnego przetestowania produktu za kilka tysięcy złotych pozwala upewnić się w decyzji przed zakupem. Przy czym ta decyzja może być tylko jedna - Wacom jest bezdyskusyjne bezkonkurencyjny w tej branży. Największe światowe studia graficzne, projektanci oraz już na etapie edukacji studenci uczelni artystycznych korzystają z tabletów Wacom. Zaś seria Cintiq to najbardziej uznana seria tabletów tego producenta.

Warto też przy okazji wspomnieć, że dla bardziej wymagających obecnie trwa jeszcze promocja związana z mobilnymi komputerami all-in-one Wacom MobileStudio Pro. Z początkiem sierpnia została znacząco obniżona cena, a dodatkowo w do większości modeli dodawana jest dedykowana, regulowana podstawa. Zestawy promocyjne można znaleźć na stronach sklepu.

Szczegółowe informacje o promocji Akcja wymiany można znaleźć na stronie akcjawymiany.wacom.pl.

© dobreprogramy