r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tańszy Corel Paint Shop Pro Photo XI PL

Strona główna Aktualności

Lada moment do sprzedaży wejdzie program Corel Paint Shop Pro Photo XI PL w obniżonej cenie. Będzie go można kupić nawet za poniżej 200 zł brutto - czyli grubo ponad 30% taniej niż dotychczas.

Paint Shop Pro Photo XI to uznany program firmy Corel, służący do edycji grafiki rastrowej, w szczególności edycji i obróbki cyfrowej fotografii. Aplikacja oferuje porównywalne możliwości do liderów w tej dziedzinie m.in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacje na palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej i oczywiście inne niezbędne narzędzia w każdym szanującym się programie tego typu. Nowości w wersji XI to m.in. nowy organizer z możliwością wyszukiwania plików w systemie, narzędzie służące do wymiany kolorów obiektów, regulacji głębi ostrości, wygładzania skóry, dodano rozmaite kombinacje nowych filtrów, zmienioną obsługę poziomów i krzywych do manipulacji głębią kolorów i kontrastem. Jedną z przydatnych nowości jest możliwość edycji obrazów stworzonych w programach Corel Painter i Corel Painter Essentials.

Przypomnijmy, że produkt ten jeszcze niespełna pół roku temu kosztował 499 zł brutto. Od października ub.r. można go było nabyć w cenie około 320 zł. Można przypuszczać, że kolejna obniżka ceny wersji XI zwiastuje rychłe pojawienie się spolonizowanej wersji Paint Shop Pro Photo X2, która zadebiutowała w anglojęzycznej wersji, we wrześniu.

Warto przypomnieć, że Paint Shop Pro Photo XI PL w wersji dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów - bez prawa do użytku komercyjnego ale z licencją na 3 stanowiska - kosztuje jeszcze mniej bo 169 zł brutto (cena za sklepem Vobis).

Wersję testową programu Corel Paint Shop Pro Photo XI PL można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.