r   e   k   l   a   m   a
reklama

Tańszy Paint Shop Pro Photo XI PL już dostępny

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak poinformowała nas firma Vobis, w sprzedaży pojawiła się atrakcyjna cenowo edycja programu Corel Paint Shop Pro Photo XI dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów w polskiej wersji językowej.

Paint Shop Pro Photo XI to najnowsza wersja uznanego programu firmy Corel, służącego do edycji grafiki rastrowej, w szczególności edycji i obróbki cyfrowej fotografii. Program oferuje porównywalne możliwości do liderów w tej dziedzinie m.in. warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacje na palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej i oczywiście inne niezbędne narzędzia w każdym szanującym się programie tego typu. Nowości w wersji XI to m.in. nowy organizer z możliwością wyszukiwania plików w systemie, narzędzie służące do wymiany kolorów obiektów, regulacji głębi ostrości, wygładzania skóry, dodano rozmaite kombinacje nowych filtrów, zmienioną obsługę poziomów i krzywych do manipulacji głębią kolorów i kontrastem. Jedną z przydatnych nowości jest możliwość edycji obrazów stworzonych w programach Corel Painter i Corel Painter Essentials.

Paint Shop Pro Photo XI dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów kosztuje 239 zł brutto czyli blisko o połowę mniej niż normalna wersja. Tak jak sugeruje nazwa, nabyć go mogą uczniowie, studenci lub nauczyciele. Program od strony funkcjonalnej niczym nie różni się od droższej wersji ale nie może być wykorzystywany w celach komercyjnych.

Wersję testową programu w języku polskim można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial