Task Coach 1.4.6

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Task Coach to darmowy menedżer list zadań do wykonania (TODO list) napisany w Pythonie. Program jest dostępny dla systemów Windows, Linux, Mac OS X oraz iOS.

Task Coach został zaprojektowany specjalnie do obsługi zadań złożonych. Jeśli zadanie składa się z wielu czynności, które trzeba wykonywać w określonej kolejności, ten program doskonale sobie z nim poradzi. Dodatkowo Task Coach pomoże umożliwia przypisywanie zadań do kategorii i dodawanie do nich notatek oraz określenie budżetu. Oczywiście Task Coach powiadomi użytkownika o terminach związanych z zadaniami. Ciekawą funkcją tego programu jest śledzenie czasu poświęconego na wykonanie danego zadania i określanie wynagrodzenia na podstawie płacy za godzinę.

Całość obudowana jest w przyjemny dla oka i dość elastyczny interfejs. Gotowe listy zadań można zapisać w natywnym formacie systemu, wyeksportować dla programu iCal w formacie ICS oraz w formatach HTML i CSV.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!