Techno sylph - vsys gaiden na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy kosmiczną strzelankę o dość zaawansowanym poziomie trudności, z dobrą ścieżką dźwiękową oraz dużą ilością rodzajów statków przeciwnika do zestrzelenia.

Głównym zadaniem jest rozbudowa naszego pojazdu do rozmiarów siejącego strach w przestrzeni kosmicznej monstrum, oczywiście przy równoczesnym, ustawicznym zwiększaniu naszego dorobku punktowego. Przyjdzie nam zmierzyć się hordami wrogich statków stacjonujących na co dzień na Saturnie. Urozmaicenie w grze stanowią kolorowe paski w lewej części ekranu, które informują nas o właściwościach bojowych naszego pojazdu - niebieski ukazuje rodzaj użytych pocisków, środkowy odpowiada za poziom siły ognia, zaś różowy za tryb ataku. W trakcie rozgrywki z pewnością natrafimy na wiele innych różnorodności i niespodzianek cechujących tą kategorię gier co z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku.

Grę Techno sylph - vsys gaiden można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto, wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu w szczególności polecamy materiały o Tom Clancy's Endwar, Command & Conquer: Red Alert 3, a także StarCraft II - w te produkcje już graliśmy!

© dobreprogramy

Komentarze