Temple Run 1.6.4

Strona główna iOS Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Temple Run to niewielka, acz bardzo wciągająca gra, w której gracz przeistacza się w poszukiwacza przygód, a następnie, niczym Indiana Jones, przeżywa kolejne przygody. Głównym celem jest… bieg po tajemniczych, mistycznych świątyniach w poszukiwaniu skarbów. Jak się jednak okazuje, zadanie to nie należy do najłatwiejszych, po drodze czai się bowiem wiele przeszkód i niespodzianek.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą prostych gestów, oraz pochylania urządzenia – główny bohater cały czas biegnie, od gracza zależy w którą stronę skręci na rozwidleniu dróg. Musi on również zadbać o to, aby poszukiwacz przeskakiwał przepaście, a także przeturlał się pod pułapkami nad wysokościami. Czasami przychodzi mu też uciekać przed złymi małpami przypominającymi King Konga. Oprócz tego, gracz podczas biegu za pomocą pochylania urządzenia steruje bohaterem tak, aby ten nie wpadł w boczne rozpadliny.

W trakcie biegu nasz poszukiwacz wrażeń zbiera skarby. Są to specjalne monety. Za nie, za punkty zdobyte w trakcie biegu, oraz przebyty dystans wyliczany jest ranking i odblokowywane kolejne poziomy. Za monety gracz może odblokować nowych bohaterów, a także rozwinąć umiejętności już posiadanych – dzięki nim bohater może np. posiadać „tarczę ochronną” przez dłuższy czas, lub dłużej utrzymywać tempo sprintu. Gra jest udostępniana za darmo, ceną takiej dystrybucji jest rozwinięta mikropłatność. Na szczęście niezbędne monety możemy zdobyć w grze, a dodatkowe opłaty jedynie znacząco niwelują czas potrzebny na ich uzbieranie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
25.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy