Testowe GG na Windowsa i Maka już w czwartek

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

GG Network poinformował, że wkrótce koniec oczekiwania na wersje testowe nowego GG. Już w czwartek pojawią się bety komunikatorów na Windowsa i, po raz pierwszy w historii polskiego komunikatora, na Mac OS X.

Komunikator, zgodnie z zapowiedziami, został napisany od podstaw i wraca do korzeni, prostej obsługi i wyglądu, ale jednocześnie będzie miał wiele nowych możliwości, które znajdziemy w innych, współczesnych komunikatorach. Co to będzie, dowiemy się już za dwa dni.

Wersja testowa będzie publicznie dostępna wraz z stabilną wersją 10.5 komunikatora, którą stopniowo zastąpi nowa odsłona programu — wieloplatformowa, bez numerka wersji, z nowym logo i zwana po prostu „GG”. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy nową wersję mobilną komunikatora, której rozwój towarzyszy „dużemu” GG.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję