r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tetris Blitz 4.0.1

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Tetris Blitz to mobilne, nastawione na rozgrywkę multiplayer wydanie kultowej gry Tetris. Od innych, podobnych tytułów odróżnia go fakt, że został stworzony na licencji oryginalnego Tetrisa.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu gry zostaniemy zachęceni do zalogowania się na konto Facebook. Nie jest to konieczne, ale bez tego Tetris Blitz traci część ze swoich możliwości. Następnie czeka nas samouczek, trwający kilka misji. Jest on obowiązkowy. Wraz z pokonywaniem kolejnym poziomów zdobywamy doświadczenie i odblokowujemy kolejne elementy.

Gra oferuje nam kilka trybów rozgrywki, od misji stworzonych na kształt kampanii, poprzez rywalizację ze znajomymi, a na trybie turniejowym kończąc. Rozgrywkę i sterowanie bardzo dobrze dopasowano do specyfiki urządzeń z ekranem dotykowym. Tym co stanowi spory problem i zniechęca do zabawy są mikropłatności.

W Tetris Blitz nie zabrakło różnej maści ulepszeń, wzmocnień, czy też limitów, których likwidacja trwa odpowiednio długo, chyba że wspomożemy się dodatkowymi środkami. Mikropłatności jest sporo i nie należą do niskich. Choć gra początkowo kusi i daje poczucie, że nie są one konieczne, to z czasem jest coraz gorzej.

Niestety psuje to ogólne wrażenie z gry. Zarówno oprawa graficzna jak i muzyczna wypadają bardzo dobrze. Gra działa płynnie nawet na starszych urządzeniach pomimo sporej ilości efektów. Tetris Blitz dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.