Thaiphoon Burner Thaiphoon Burner 16.1.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Thaiphoon Burner to oprogramowanie służące do odczytywania, modyfikowania, aktualizowania i przeprogramowywania firmware’u SPD w urządzeniach SPD EEPROM. Obsługuje wszystkie popularne standardy JEDED SPDC i inne rozwiązania, takie jak NVIDIA EPP i Intel XMP.

Co wyróżnia Thaiphoon Burner na tle innych?

Thaiphoon Burner nie wymaga korzystania z urządzeń EEPROM, bowiem jest to pierwsza aplikacja dla systemu operacyjnego Windows umożliwiająca podkręcanie układów pamięci przez programowanie zawartości SPD bezpośrednio na płycie głównej komputera.

Obsługiwane kości pamięci

Thaiphoon Burner został przygotowany z myślą o posiadaczach następujących układów: PC SDRAM, DDR SDRAM, DDR2 SDRAM, DDR3 SDRAM, DDR2 FB-DIMM, DDR4 SDRAM, LPDDR3 i LPDDR4. Narzędzie generuje szczegółowe raporty na temat pracy wszystkich wymienionych modułów DIMM SDRAM za sprawą uniwersalnego silnika dekodującego SPD zawartego w oprogramowaniu Thaiphoon Burner.

Dla kogo jest ten program?

Thaiphoon Burner adresowany jest do firm specjalizujących się w produkcji modułów pamięci dla komputerów osobistych (zarówno desktopów, jak i laptopów) trafiających do użytkowników końcowych, którzy również mogą zrobić użytek z opisywanego narzędzia.

Licencje

Szczegółowe informacje na temat możliwości zakupu Thaiphoon Burner dostępne są na oficjalnej stronie producenta. Warto jednak dodać, że wspomniany program jest dystrybuowany w formie wersji demo (nieograniczonej czasowo). Użytkownik może odczytywać dane SPD oraz tworzyć raporty bez konieczności rejestrowania aplikacji. Jeśli zdecydujemy się go zarejestrować, to klucz rejestracyjny będzie ważny tylko na jednym komputerze, a opcja przeniesienia licencji na inny sprzęt została zarezerwowana dla posiadaczy Thaiphoon Burner Engineering Edition.

Najważniejsze cechy:

  • pozwala na odczytywanie, modyfikowanie, aktualizowanie i przeprogramowywanie firmware’u SPD urządzeń SPD EEPROM
  • oferuje funkcję podkręcania przez programowanie zawartości SPD bezpośrednio na płycie głównej komputera
  • wspiera rozmaite moduły DIMM SDRAM
  • dla firm produkujących kości pamięci oraz użytkowników końcowych
  • darmowa, nieograniczona czasowo wersja demo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!