Tłumacz Google

Strona główna Android Edukacja i nauka Słowniki i translatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Tłumacz Google jest oficjalnym klientem usługi Google Translate dla platformy Android. Dzięki niej, użytkownik jest w stanie tłumaczyć między wieloma językami ręcznie wpisywany tekst, napisy na zdjęciach oraz głos przy pomocy jedynie urządzenia mobilnego takiego jak smartfon lub tablet.

Aplikacja wykorzystuje do działania serwery firmy Google, możliwa jest także praca w trybie offline. Serwery i technologia producenta tłumaczy tekst wpisywany za pomocą klawiatury i odręcznie, możliwe jest również jego odczytywanie z wykonanych zdjęć, oraz dyktowanie przez mikrofon.

Dzięki aplikacji Google możliwe jest również tłumaczenie wiadomości SMS. W celu oszczędzania transferu udostępniono możliwość pobrania słowników do użytku offline dla tradycyjnego tłumaczenia słów i zdań w podstawowym zakresie. Tłumacz Google może również na bieżąco tłumaczyć całe rozmowy, ponadto użytkownik otrzymuje dostęp do historii tłumaczeń i możliwości zapisywania własnego słownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 27.06.2018 22:52

Nie miałam pojęcia czemu niektórzy się denerwują i obrażają ? To co czasem ten " tłumacz " tłumaczył po przeczytaniu ręce opadają , to jakaś żenada :( Teraz już wiem ze to był błąd wybierają te formę rozmowy .

  #2 25.09.2016 00:39

@Anonim (niezalogowany): Hej hej, tu enbijej.

  #1 03.05.2016 21:23

HEJ