Toast Burn Toast Burn 2.0

Strona główna Mac Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program

Toast Burn to narzędzie do nagrywania płyt. Za jego pomocą „wypalimy” płyty CD, DVD oraz Blu-ray. Jest to uboższa wersja Toast Titanium, pozbawiona bardziej zaawansowanych funkcji.

Program umożliwia przygotowanie płyty możliwej do odtworzenia tylko na Macu lub zarówno na PC jak i na Macu, dobierając właściwy system plików. Tworzenie struktury plików na płycie jest bardzo proste. Obsługiwana jest metoda przeciągnij i upuść do okna programu, można także tworzyć foldery.

Obsługa programu jest relatywnie intuicyjna, wszystkie potrzebne opcje są pod ręką. Łatwo można zmienić nazwę dysku, a także ustawić prędkość zapisywania na płycie. Dostępna jest także zakładka Copy, która umożliwia wygodne skopiowanie danych z płyty na płytę, źródłem może być też obraz w formacie ISO lub DMG. Po ustawieniu wszystkich opcji wystarczy kliknąć na czerwony przycisk Burn, aby rozpocząć „wypalanie” dysku.

Toast Burn to prosty program do nagrywania płyt, który spełni wymagania większości użytkowników. Program jest dostępny w wersji komercyjnej, można go zakupić za pośrednictwem Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!