r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Todoist: To-Do List 12.6

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Todoist to bardzo rozbudowana aplikacja do zarządzania zadaniami do wykonania i organizacją czasu. Oprócz systemu Android, jest ona dostępna także dla iOS, popularnych przeglądarek internetowych oraz jako dodatki do aplikacji Outlook i Thunderbird.

Po uruchomieniu użytkownik musi zalogować się na swoje konto używając danych wykorzystywanych podczas rejestracji lub też korzystając z konta Google+. Wszystkie zadania i listy są synchronizowane pomiędzy wszystkimi skonfigurowanymi urządzeniami. Główne okno aplikacji przedstawia listę zadań do wykonania. Rozwijany panel boczny pozwala na przeglądanie skrzynki odbiorczej, która zawiera wszystkie powiadomienia z aplikacji, listę zadań na dzień, projekty, etykiety i filtry. Projekty w Todoist służą jako kategorie, zadań, osobne listy, mogą być także współdzielone z innymi osobami. Są one wyszczególniane nie tylko nazwą, ale również kolorem. Każde z zadań może posiadać swój harmonogram (termin wykonania), priorytet, a także poziom zagnieżdżenia i zadania podrzędne. Użytkownik może dodatkowo korzystać z wbudowanej w aplikację wyszukiwarki.

r   e   k   l   a   m   a

Opcje aplikacji pozwalają na konfigurację ustawień widgetu, bowiem Todoist udostępnia takowy na pulpit oraz ekran blokady ekranu. Możliwe jest także określenie powiadomień tj. dźwięku i wibracji. Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, posiada interfejs w języku polskim, który niestety jest mieszanką polskiego i angielskiego. Dostępna jest również wersja Premium, która daje dostęp do notatek do zadań, tworzenia filtrów niestandardowych, ustawienia przypomnień, a także funkcji oznaczania list i konkretnych zadań etykietami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Todoist wreszcie zsynchronizowane z Kalendarzem Google

13
OPROGRAMOWANIE 17.05.2017 | Maciej Olanicki

Todoist to jeden z najpopularniejszych multiplatformowych organizerów: jest przejrzysty, nieskomplikowany, dostęp do niego można uzyskać z każdego urządzenia z przeglądarką internetową. Aplikacja zyskała właśnie nową funkcję, która diametralnie zmienia sposób korzystania na lepsze: integrację z Kalendarzem Google. Dotychczas korzystanie z Todoist wymagało własnoręcznego wprowadzania informacji o wydarzeniach. A przecież na co dzień otrzymujemy zaproszenia na Facebooku czy za pośrednictwem poczty, które synchronizowane są z Kalendarzem Google, nie Todoist. Odtąd wszystkie wydarzenia zapisane…

Z nowym Todoist zrobisz więcej i nie zapomnisz wynieść śmieci

5
OPROGRAMOWANIE 17.09.2015 | Anna Rymsza

O Todoist warto dziś napisać, gdyż zmienił dziś logo i wzornictwo swoich aplikacji, a także przygotowuje nowe rozszerzenia. Todoist to usługa, dzięki której można zaplanować sobie zadania, śledzić ich postęp o zadbać o to, by o niczym nie zapomnieć – nawet jeśli nad projektem pracuje kilka osób. Aplikacje dla niej są dostępne na wielu platformach, od desktopów po zegarki. Dzięki automatycznej synchronizacji zawsze i wszędzie można mieć dostęp do zadań i projektów. Todoist działa od 8 lat i jest dostępny w 20 językach, w tym po polsku. Swoje plany usłudze powierzyły ponad 3 miliony…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.