reklama

Torchlight w ramach promocji za darmo na GOG.com

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Łowcy okazji, posiadający konto w cyfrowym sklepie GOG.com, powinni zainteresować się kolejną ciekawą grą udostępnianą przez ograniczony czas (jeszcze niecałe 48 godzin) do pobrania za darmo — za absolutny bezcen do ściągnięcia jest teraz Torchlight studia Runic Games. Produkcja, choć z 2009 roku, na pewno przypadnie do gustu wielbicielom tytułów diablopodobnych. W ten huczny sposób rozpoczęto promocję 2013 #noDRM Summer Sale.

Jak chwalą się organizatorzy akcji, w ramach rozgłaszania, jakie to zabezpieczenia DRM są uciążliwe, do 5 lipca większość tytułów z oferty przecenionych będzie przynajmniej o połowę. Do tego dochodzą dzienne promocje obejmujące pojedyncze gry, jak również całe ich zestawy, gdzie zniżka dochodzić ma i do 85%. Twórcy GOG.com zaznaczają, że gracz powinien mieć prawo bawić się w nabyte dzieła kiedy chce, gdzie chce i jak chce, a coraz częściej producenci pragną mu to utrudnić, teoretycznie w imię walki z piratami. Podkreślają, że w ich cyfrowym sklepie znajdziemy same smaczne kąski w atrakcyjnych cenach, a do tego takie lekkostrawne, niedoprawione DRM.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić