r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Transport Tycoon dla urządzeń przenośnych w sprzedaży od 3 października

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Chris Sawyer obiecywał odświeżenie gry Transport Tycoon na urządzenia przenośne, ale na szczęście nie będziemy musieli czekać na wersję iOS oraz Android ulubionego hitu sprzed lat aż do końca roku, tak jak wstępnie informowano. Premierę tytułu w App Store oraz sklepie Play ustalono na 3 października. Co ciekawe, wieści o tym, jak wiele zostało zaczerpnięte z oryginału, są sprzeczne. Studio Origin8 mówi o odkurzeniu i ulepszeniu starusieńkiego kodu, sam Sawyer zaś o napisaniu gry jednak zupełnie od nowa.

Tak czy siak, mamy się poczuć jak przed laty, bawiąc się w kierownika Zarządu Dróg i Transportu. Oprawa w stylu mocno retro ponoć świetnie prezentować się będzie na tabletach, ale swoją funkcję spełni też na smartfonach. Dotykiem zaś wyznacza się trasy oraz ustala przystanki podobno dużo sprawniej, niż myszką. Twórca pierwowzoru ma nadzieję, że nowa odsłona przyciągnie do siebie tak starych wyjadaczy, jak też zupełnie nową generację graczy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.