Tribal Wars 2 Tribal Wars 2 1.97.6.1

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tribal Wars 2 to druga odsłona serii nieskomplikowanych strategii. Produkcja została udostępniona do pobrania za darmo, ale zawiera mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można nabyć korony pozwalające m. in. na przyśpieszanie postępów w grze.

Ogólne założenia w mechanice zabawy nie uległy zmianie, co oznacza, że dzięki Tribal Wars 2 możemy ponownie wcielić się w średniowiecznego władcę. Akcja toczy się w świecie rozdartym wojną, a naszym zadaniem jest umiejętne zarządzanie miastem. Należy nie tylko rozbudowywać posiadane obszary, ale także przejmować kontrolę nad innymi terenami. Istotne znaczenie dla przebiegu kampanii ma również obrona własnych ziem, dlatego też poza jednostkami ofensywnymi należy także rekrutować członków armii zajmujących się walką w defensywnie.

Tribal Wars 2 kładzie nacisk na współpracę między graczami za pośrednictwem internetu. Możemy razem z nimi tworzyć plemiona, handlować, wymieniać się surowcami i osiągać inne, rozmaite cele. Niezależnie od tego, czy będziemy działać w kooperacji, czy też w pojedynkę, gra pozwoli nam umieścić we wiosce aż 16 unikatowych budynków i wysłać do bitwy 13 typów jednostek.

Co istotne, opisywana tutaj wersja Tribal Wars 2 dotyczy Androida, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by uruchomić produkcję w edycji PC (przeglądarka internetowa) i kontynuować podboje na ekranie monitora. Gra w czasie rzeczywistym synchronizuje zapisane stany rozgrywki między urządzeniami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!