Triller Triller v26.0b90

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Triller to zyskująca coraz większą popularność aplikacja, która stanowi alternatywę dla TikToka i umożliwia użytkownikowi tworzenie krótkich materiałów wideo i ich publikację online.

Dzięki opisywanemu narzędziowi możemy w łatwy i szybki sposób tworzyć profesjonalnie wyglądające klipy. Nie jest w tym celu wymagana specjalistyczna wiedza dotycząca montażu i edycji wideo. Intuicyjny i bardzo prosty interfejs graficzny w połączeniu z niemal 100 dopracowanymi efektami daje możliwość kreowania ciekawych projektów nawet przez początkujących użytkowników. Ponadto do naszej dyspozycji dostępne są opcje nakładania na obraz tekstu, rysunków i emotikon.

Triller daje dostęp do najpopularniejszych i trendujących w danym czasie utworów, które można wykorzystać w klipie. Możliwe jest oczywiście wykorzystanie własnej muzyki z biblioteki. Największa ilość dostępnych w aplikacji materiałów to tzw. lip-sync, w których osoby udają, że śpiewają popularne utwory muzyczne.

Aplikacja umożliwia komentowanie i ocenianie opublikowanych klipów. Nie zabrakło również opcji udostępniania projektów w popularnych serwisach społecznościowych - Instagram, Twitter, Facebook lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!