r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Truecaller - ID dzwoniącego 7.86

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Truecaller to aplikacja i usługa do identyfikacji numerów dzwoniących do nas osób. Szczególny nacisk kładzie na rozpoznawanie i ostrzeganie przed numerami spamowymi (telemarketerzy itp.).

Galeria programu

Siła i słabość Truecaller tkwią z w bazie blisko 85 miliona użytkowników. To oni zgłaszają numery spamowe, ale także dodają swoje konta i kontakty. Niestety aplikacja wymaga abyśmy udostępnili dla niej swoją książkę adresową. Zawarte w niej dane są wykorzystywane głównie do identyfikacji, dodatkowo inni użytkownicy nie mają dostępu do pełnych informacji inaczej niż poprzez wysłanie prośby i zgodę konkretnej osoby. Nie zmienia to jednak podstawowej obawy o bezpieczeństwo i prywatność.

Dzięki temu potrafi nie tylko ostrzec nas o niechcianych numerach, ale także polecić i zasugerować nowe kontakty na bazie wspólnych znajomych. Dodatkowo, jeżeli jakiś numer nie jest oznaczony jako spam, a mamy co do tego wątpliwości, możemy go wyszukać ręcznie i rozwiać, bądź potwierdzić nasze wątpliwości. Dzięki współpracy z serwisem Yelp mamy dostęp do sporej bazy nr.firm i usług. Aplikacja korzysta ze standardowego interfejsu dla programów Androidowych.

Podstawowy dostęp do aplikacji jest darmowy. Istnieje również możliwość wykupienia konta premium,dzięki któremu uzyskujemy dostęp do bardziej szczegółowych informacji o kontaktach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.