Truecaller - ID dzwoniącego Truecaller - ID dzwoniącego 11.53.6

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Truecaller to aplikacja i usługa do identyfikacji numerów dzwoniących do nas osób. Szczególny nacisk kładzie na rozpoznawanie i ostrzeganie przed numerami spamowymi (telemarketerzy itp.).

Siła i słabość Truecaller tkwią z w bazie ponad 250 milionów użytkowników. To oni zgłaszają numery spamowe, ale także dodają swoje konta i kontakty. Niestety aplikacja wymaga abyśmy udostępnili dla niej swoją książkę adresową. Zawarte w niej dane są wykorzystywane głównie do identyfikacji, dodatkowo inni użytkownicy nie mają dostępu do pełnych informacji inaczej niż poprzez wysłanie prośby i zgodę konkretnej osoby. Nie zmienia to jednak podstawowej obawy o bezpieczeństwo i prywatność.

Dzięki temu potrafi nie tylko ostrzec nas o niechcianych numerach, ale także polecić i zasugerować nowe kontakty na bazie wspólnych znajomych. Dodatkowo, jeżeli jakiś numer nie jest oznaczony jako spam, a mamy co do tego wątpliwości, możemy go wyszukać ręcznie i rozwiać, bądź potwierdzić nasze wątpliwości. Dzięki współpracy z serwisem Yelp mamy dostęp do sporej bazy numerów telefonu firm, urzędów, lokali i zakładów usługowych.

Podstawowy dostęp do aplikacji jest darmowy. Istnieje również możliwość wykupienia konta premium, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do bardziej szczegółowych informacji o kontaktach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!