Truecaller - Spam Identification & Block Truecaller - Spam Identification & Block

Strona główna iOS Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Truecaller to aplikacja i usługa do identyfikacji numerów dzwoniących osób. Szczególny nacisk kładzie na rozpoznawanie i ostrzeganie przed numerami spamującymi i telemarketerami.

Siła i słabość Truecallera to społęczność ponad 200 milionów użytkowników na świecie. To oni zgłaszają numery spamowe, ale także dodają swoje konta i kontakty. Niestety aplikacja wymaga abyśmy udostępnili dla niej swoją książkę adresową. Zawarte w niej dane są wykorzystywane do identyfikacji numerów. Inni użytkownicy nie mają dostępu do pełnych informacji o kontakcie inaczej niż poprzez wysłanie prośby i zgodę konkretnej osoby.

Truecaller potrafi nie tylko ostrzec nas o niechcianych numerach, ale także zasugerować nowe kontakty na bazie listy wspólnych znajomych. Dodatkowo, jeżeli jakiś numer nie jest oznaczony jako spam, a mamy co do tego wątpliwości, możemy go wyszukać ręcznie i rozwiać wątpliwości. Dzięki współpracy z serwisem Yelp mamy dostęp do sporej bazy firm zakładów usługowych.

Podstawowy dostęp do aplikacji jest darmowy. Istnieje również możliwość wykupienia konta premium, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do bardziej szczegółowych informacji o kontaktach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!