r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Truecaller - Spam Identification & Block 8.35

Strona główna iOS Personalizacja Inne programy do personalizacji

Truecaller to aplikacja i usługa do identyfikacji numerów dzwoniących osób. Szczególny nacisk kładzie na rozpoznawanie i ostrzeganie przed numerami spamującymi i telemarketerami.

Siła i słabość Truecallera to społęczność ponad 200 milionów użytkowników na świecie. To oni zgłaszają numery spamowe, ale także dodają swoje konta i kontakty. Niestety aplikacja wymaga abyśmy udostępnili dla niej swoją książkę adresową. Zawarte w niej dane są wykorzystywane do identyfikacji numerów. Inni użytkownicy nie mają dostępu do pełnych informacji o kontakcie inaczej niż poprzez wysłanie prośby i zgodę konkretnej osoby.

Truecaller potrafi nie tylko ostrzec nas o niechcianych numerach, ale także zasugerować nowe kontakty na bazie listy wspólnych znajomych. Dodatkowo, jeżeli jakiś numer nie jest oznaczony jako spam, a mamy co do tego wątpliwości, możemy go wyszukać ręcznie i rozwiać wątpliwości. Dzięki współpracy z serwisem Yelp mamy dostęp do sporej bazy firm zakładów usługowych.

Podstawowy dostęp do aplikacji jest darmowy. Istnieje również możliwość wykupienia konta premium, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do bardziej szczegółowych informacji o kontaktach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.