r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TunnelBear VPN

Strona główna Android Bezpieczeństwo Klienty VPN

Dzięki aplikacji TunnelBear VPN możemy korzystać z usług i stron, których zasięg został ograniczony tylko do wybranych regionów. Dodatkowo pozwala zabezpieczyć nasze połączenie w momencie korzystania z darmowych sieci hotspot.

Przy pierwszym uruchomieniu TunnelBear VPN zostaniemy poproszeni o założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. Ujrzymy też krótki poradnik, który wytłumaczy zasady działania aplikacji oraz pomoże nam dodać VPN do ustawień Androida.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja pozwala nam wybierać pomiędzy kilkunastoma różnymi krajami. Możemy je zmieniać z poziomu mapy, bądź też rozwijanej listy. Na ekranie ujrzymy również licznik dostępnych danych. W wersji darmowej wynosi 500 MB. Z poziomu ustawień możemy zwiększyć ich ilość. Dostępne są plany taryfowe dla wszystkich urządzeń oraz tylko dla tych z Androidem.

Aplikacja TunnelBear VPN bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, a jej interfejs jest przyjemny dla oka i łatwy w obsłudze. Dzięki darmowemu trybowi nie tylko pozwala sprawdzić działanie programu, ale również w zupełności wystarczy do mniej zaawansowanych zastosowań.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak ominąć blokady stron internetowych na pececie i smartfonie?

41
OPROGRAMOWANIE 03.07.2017 | Maciej Olanicki

Szansa na równy dostęp do zasobów Sieci z każdego miejsca na świecie to już niestety mrzonki, które kojarzymy z milenijnym hurraoptymizmem. Czas pokazał, że dostęp do informacji, usług czy nawet oprogramowania jest ściśle limitowany. Geoblokady, które aktywnie stara się zwalczać Komisja Europejska w pracach nad jednolitym rynkiem cyfrowym, można omijać bez większych problemów za pomocą bezpłatnego i łatwego w obsłudze oprogramowania, dostarczającego połączenia VPN. Prezentujemy najlepsze rozwiązania, dostępne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, zarówno desktopowe, jak i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.