USB Capture 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Capture to narzędzie do kopiowania danych z pamięci USB na dysk twardy komputera z systemem operacyjnym Windows.

Osoby, które regularnie przenoszą pliki i foldery z pendrive'a na HDD mogą zautomatyzować ten proces za sprawą USB Capture, czyli bezpłatnej aplikacji, która zadziała natychmiast po umieszczeniu odpowiedniego urządzenia w porcie USB. Narzędzie bez wydawania jakichkolwiek poleceń przeniesie wszystkie dane z pamięci przenośnej na dysk twardy z zachowaniem struktury folderów i podfolderów.

USB Capture jest programem niezwykle prostym w konfiguracji. Po ściągnięciu potrzebnych przenosimy folder "USBCaptureSvc" na dysk C: i klikamy prawym przyciskiem myszy na pliku "install.bat", który znajduje się w głównym katalogu, i uruchamiamy go jako administrator wykonując polecenia widoczne na ekranie. Po chwili narzędzie utworzy folder "USB-COPIED", w którym znajdziemy skopiowane dane.

Warto dodać, że aplikacja USB Capture działa w tle i nie posiada tradycyjnego interfejsu użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!