USB Flash Security USB Flash Security 4.1.14.20

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Flash Security to darmowe i nieskomplikowane narzędzie, pozwalające zabezpieczać prywatne dane znajdujące się na nośnikach USB. Z jego pomocą ukryjemy przed niepowołanymi osobami nasze zdjęcia, filmiki, ważne dokumenty itp.

Program pozwala na zabezpieczenie dostępu do pendrive'a hasłem, którego to poprawne podanie umożliwi nam dostęp do danych. W innym przypadku nie jest możliwe ani zapisywanie plików na nośniku, ani otwieranie znajdujących się na nośniku danych. Dostęp do zewnętrznego nośnika USB zabezpieczany jest algorytmem szyfrującym AES-256bit.

USB Flash Security umieszcza na nośniku niewielki plik (o rozmiarze około 500KB), który odpowiedzialny jest za ochronę naszych danych. Wersja bezpłatna narzędzia umożliwia obsługę pendrive'ów o maksymalnej pojemności 4GB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!