r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

USB Flash Security 4.1.12.15

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Flash Security to darmowe i nieskomplikowane narzędzie, pozwalające zabezpieczać prywatne dane znajdujące się na nośnikach USB. Z jego pomocą ukryjemy przed niepowołanymi osobami nasze zdjęcia, filmiki, ważne dokumenty itp.

Galeria programu

Program pozwala na zabezpieczenie dostępu do pendrive'a hasłem, którego to poprawne podanie umożliwi nam dostęp do danych. W innym przypadku nie jest możliwe ani zapisywanie plików na nośniku, ani otwieranie znajdujących się na nośniku danych. Dostęp do zewnętrznego nośnika USB zabezpieczany jest algorytmem szyfrującym AES-256bit.

USB Flash Security umieszcza na nośniku niewielki plik (o rozmiarze około 500KB), który odpowiedzialny jest za ochronę naszych danych. Wersja bezpłatna narzędzia umożliwia obsługę pendrive'ów o maksymalnej pojemności 4GB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 19.10.2015 12:09

Tak zaszyfrowalem, ze teraz jak wkladam pendrive to mi pisze ze aplikacja nie jest zgodna z WIndowsem i nic nie mozna zrobic. Nie stąd ni zowąd takie czary...

  #3 08.10.2015 20:13

@Radek68: Uruchamia się na każdym innym systemie pod warunkiem, że działasz na koncie administratora lub masz jego hasło.

Radek68   22 #2 15.09.2015 09:55

@Shaki81: Albo skorzystać z innych metod, np. z Truecrypta, choć to wcale nie jest najłatwiejsze rozwiązanie (musi być zainstalowany).
Z drugiej strony 4 GB to naprawdę duża przestrzeń na te dane, które powinny być zaszyfrowane. Swoją drogą ciekawy jestem jak działa to narzędzie, czy instaluje się na komputerze i tylko na nim można korzystać z tego pendriv'a czy plik jest wykonywalny i uruchamia się na każdym innym systemie.

Autor edytował komentarz.
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 04.01.2015 16:22

Sam program dość dobry, niestety ograniczenie go do 4GB to jakaś kpina. No ale zawsze można kupić pełna wersję...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.