USB Image Tool USB Image Tool 1.76.0

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Image Tool jest narzędziem do archiwizacji danych zgromadzonych na różnego kartach pamięci, przenośnych odtwarzaczach multimedialnych zamontowanych w systemie jako zewnętrzne napędy USB itp.

Kopie zapasowe tworzone przy użyciu programu zapisywane są na dysku twardym komputera w postaci pliku IMG i zawierają pełny backup danych zapisanych na nośniku. Zarchiwizowane dane są kompresowane. USB Image Tool wyposażony został dodatkowo w menedżer obrazów, umożliwiający ich katalogowanie i w razie potrzeby także przywracanie.

Narzędzie obsługuje niemalże wszystkie nośniki danych, które komunikują się z komputerem za pośrednictwem portu USB. Poza standardowymi pendrive'ami wspierane są również różnego rodzaju odtwarzacze multimedialne i karty pamięci typu Flash. USB Image Tool umożliwia generowanie sum kontrolnych MD5, definiowanie rozmiaru bufora, tworzenie szablonu nazw kopii zapasowych, a także dostarcza szczegółowych informacji o podłączonym do komputera nośniku.

USB Image Tool pomimo braku polskiej wersji językowej jest narzędziem prostym w użyciu. Jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym i niedoświadczonym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!