r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

USB Image Tool 1.72

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

USB Image Tool jest narzędziem do archiwizacji danych zgromadzonych na różnego kartach pamięci, przenośnych odtwarzaczach multimedialnych zamontowanych w systemie jako zewnętrzne napędy USB itp.

Galeria programu

Kopie zapasowe tworzone przy użyciu programu zapisywane są na dysku twardym komputera w postaci pliku IMG i zawierają pełny backup danych zapisanych na nośniku. Zarchiwizowane dane są kompresowane. USB Image Tool wyposażony został dodatkowo w menedżer obrazów, umożliwiający ich katalogowanie i w razie potrzeby także przywracanie.

Narzędzie obsługuje niemalże wszystkie nośniki danych, które komunikują się z komputerem za pośrednictwem portu USB. Poza standardowymi pendrive'ami wspierane są również różnego rodzaju odtwarzacze multimedialne i karty pamięci typu Flash. USB Image Tool umożliwia generowanie sum kontrolnych MD5, definiowanie rozmiaru bufora, tworzenie szablonu nazw kopii zapasowych, a także dostarcza szczegółowych informacji o podłączonym do komputera nośniku.

USB Image Tool pomimo braku polskiej wersji językowej jest narzędziem prostym w użyciu. Jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym i niedoświadczonym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.