r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ubisoft zapowiada kompilację Far Cry: The Wild Expedition

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gdyby ktoś nie kojarzył serii Far Cry, która zapoczątkowana przez Crytek przeszła w końcu pod skrzydła Ubisoftu, obecny jej wydawca z okazji mijających od premiery pierwowzoru na PC 10 lat przygotowuje kompilację tytułów w formie pakietu The Wild Expedition. Trafi ona do polskich sklepów dzień przed Walentynkami. Dostępna będzie w obniżonej cenie na platformy Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputery, z czego na razie oficjalnie w naszym kraju potwierdzono tylko tę ostatnią edycję, za niecałe 100 złotych.

Co w pudełku? Przede wszystkim Far Cry Classic, czyli mocno odświeżone przygody Jacka Carvera z 2004 roku. Gra swojego czasu robiła piorunujące wrażenie, a teraz doczekała się jeszcze dużo lepszej grafiki. Do tego dochodzi trochę niedoceniony swojego czasu Far Cry 2, jego wychwalany młodszy brat Far Cry 3, plus FC3: Blood Dragon, czyli projekt poboczny, utrzymany w klimatach filmów science-fiction klasy B. Gdyby któregoś z konsolowców interesowała tylko usprawniona pierwsza część serii, 12 lutego będzie ona do kupienia osobno z Xbox Live Arcade oraz w PlayStation Store.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.