Ultimate Player Radio 0.2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ultimate Player Radio to bezpłatna aplikacja przeznaczona do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych.

W programie znajdziemy tysiące wbudowanych rozgłośni radiowych z całego świata, w tym również i z Polski. Wśród nich nie mogło zabraknąć, takich stacji jak: Radio ZET, RMF FM, Polska Stacja, Polskie Radio, BBC, di.fm czy chociażby Sky.fm. Aplikacja wyświetla ogólną nazwę radiostacji, kanał, gatunek, jakość dźwięku, adres URL oraz kraj pochodzenia.

Użytkownicy mogą również sami tworzyć własną listę ulubionych rozgłośni radiowych. Wystarczy wpisać odpowiedni adres, podać nazwę radia, gatunek oraz jakość odbioru. Ultimate Player Radio nie pobiera zbyt dużej ilości zasobów komputera i po uruchomieniu automatycznie ukrywa się do zasobnika systemowego. Posiada prosty i czytelny interfejs, umożliwiający zmianę motywu graficznego.

Ultimate Player Radio posiada prosty korektor dźwięku do korygowania niepożądanych częstotliwości, a także pozwala na wyszukiwanie aktualnie odtwarzanej muzyki w serwisie YouTube, Last.FM lub Muzoteka.pl. Oprócz tego obsługuje skróty klawiszowe, a także serwery radiowe – Shoutcast i Icecast. Warto również wspomnieć o wbudowanej funkcji umożliwiającej nagrywanie muzyki z dowolnej, wybranej stacji radiowej.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosta obsługa
brak stacji radiowych
ocena użytkownika
21.08.2015 11:48 • Recenzja do wersji 0.2.0

Witam od dwóch tygodni po aktualizacji nie ma stacji radiowych tak polskich jak i zagranicznych . Po ponownym zainstalowaniu również nie ma stacji radiowych- to samo dzieje się u moich przyjaciół .Co zrobić aby stacje radiowe byy zainstalowane tak jak poprzednio.