Ultra Adware Killer Ultra Adware Killer 9.6.4.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ultra Adware Killer to narzędzie do usuwania wszelakiego rodzaju komponentów adware i malware z komputerów pracujących pod kontrolą systemu Windows.

Z powodzeniem radzi sobie ono z potencjalnie niechcianymi aplikacjami (PUP), paskami narzędziowymi, reklamami, niepożądanymi dostawcami wyszukiwarek czy wtyczkami dla przeglądarek. Program pozwala także na walkę z złośliwymi programami, trojanami, rootkitami, oprogramowaniem ransomware i wszystkimi innymi formami złośliwego oprogramowania.

Narzędzie jest składnikiem innego popularnego narzędzia do walki z wirusami - UVK - Ultra Virus Killer. Do działania nie wymaga ono instalacji i pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinno nikomu przysporzyć problemów. Po uruchomieniu Ultra Adware Killer przeprowadza gruntowny skan komputera w poszukiwaniu wszelakich groźnych składników umożliwiając następnie usunięcie wszystkich lub wybranych komponentów.

Program oferuje możliwość tworzenia punktów przywracania systemu, a także tworzenia tzw. whitelist z zaufanymi składnikami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki. Nie wymaga instalacji. Kilka minut skanuje. Skuteczny. Trzeba zaznaczyć wykryte elementy skanowania.
Nie zauważyłem.
ocena użytkownika
25.01.2019 20:24 • Recenzja do wersji 7.5.5.0

Pobrałem, zastosowałem program. Nie zauważyłem podejrzanego działania.
Program prostszy od cepa.