reklama

UnInstaller Platinum 2 za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo udostępniła naszym Czytelnikom kolejną wersję komercyjnego programu UnInstaller Platinum 2 całkowicie za darmo!

Ashampoo UnInstaller Platinum 2 to darmowy program przeznaczony do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami w systemie, przygotowana przez producenta dla Czytelników vortalu dobreprogramy. Program swoją dużą skuteczność w odinstalowywaniu programów zawdzięcza modułowi odpowiedzialnemu za monitorowanie procesu instalacji wszystkich aplikacji w systemie. To właśnie ta niewielka aplikacja uruchomiona w tle pozwala prześledzić wszystkie zmiany wprowadzone przez instalator programu w celu jego późniejszego, pełnego odinstalowania. Sam program nie został ograniczony tylko i wyłącznie do wykonywania wyżej wymienionej czynności. Programiści ponadto zaimplementowali w Ashampoo UnInstaller Platinum 2 funkcję wyszukiwania i kasowania duplikatów plików, danych tymczasowych, błędnych skrótów do aplikacji, pustych folderów i dodali narzędzie przeznaczone do zarządzania wtyczkami IE oraz usługami Windows.

Dodatkową atrakcją jest możliwość aktualizacji programu do najnowszej, 3. wersji z 75% zniżką. Bezpłatną wersję Ashampoo UnInstaller Platinum 2 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, przeglądarki graficznej z możliwością edycji fotografii Photo Commander 5, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do audytu oprogramowania i zarządzania zasobami IT PCinfo MagicEYE (z licencją na 10 stanowisk), pakietu do optymalizacji działania systemu WinOptimizer 4.5, a także 90-dniowe wersje programu antywirusowego Norton AntiVirus 2008 PL i pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2008 PL. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić