Unreal Commander Unreal Commander 3.57 Build 1495

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Unreal Commander to prosta aplikacja przeznaczona do zarządzania plikami znajdującymi się na dysku komputera.

Posiada takie funkcje jak przeglądanie dysków w dwóch panelach, zaawansowane wyszukiwanie, masowe zmienianie nazw plików, synchronizacja folderów, obsługa zakładek czy kopiowanie, usuwanie i przenoszenie danych w tle. Unreal Commander obsługuje również kilka archiwów plików, w tym ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR i LHA. Dodatkowo aplikacja posiada wbudowany klient FTP, który pozwala na łączenie się z zewnętrznymi serwerami.

Narzędzie nie posiada może tak zaawansowanych opcji jak Total Commander, ale nie oznacza to, że funkcje oferowane przez Unreal Commander nie są wystarczające dla przeciętnego użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkość działania, stabilność, mnóstwo opcji w ustawieniach, wygodna obsługa, autoaktualizacja, licencja za ok 7zł
małe problemy z FTP
ocena użytkownika
16.12.2014 09:27 • Recenzja do wersji 2.02 build 1004

szukałem, szukałem i znalazłem w końcu dobry zamiennik TC. Po konfiguracji programu i kilku miesiącach używania naprzemiennie z TC muszę powiedzieć, że jest to jedyna aplikacja, która jak na moje wymagania sprawdza się w 100%. Miałem raz małe problemy z FTP ale aktualizacja pomogła. Licencja za śmieszne niecałe 7zł. Naprawdę warto się zainteresować tym programem.

Polecam każdemu kto szuka zamiennika TC lub po prostu nie może używać komercyjnie.

lekki, konfigurowalny, darmowy
brak pewnych funkcji (opisane poniżej)
ocena użytkownika
17.06.2011 14:41 • Recenzja do wersji 0.96 build 787

Unreal Commander to bardzo dobry menadżer plików silnie wzorowany na Total Commanderze. Nie jest on jednak pozbawiony wad.

- W systemach 64-bitowych nie pokazuje poprawnie niektórych katalogów systemowych (np. C:\Windows\System32\GroupPolicy),

- Szybkie wyszukiwanie pozwala na wyszukiwanie plików, które zaczynają się od wpisywanego ciągu znaków. Nie ma możliwości, żeby po wpisaniu w pole szybkiego wyszukiwania np. "rozl" zostały wyświetlone pliki "dane do rozliczenia.doc" czy "arkusz rozliczeniowy.xls",

- nie da się ustawić, żeby wybrane pliki były wyświetlane na pasku w danym kolorze (tak jak wypełniony kursor). Da się tylko ustawić, żeby wybrane pliki były w danym kolorze, a to trochę zaciemnia obraz, gdy korzystamy z różnych kolorów dla różnych typów plików,

- nie udało mi się znaleźć sposobu, żeby foldery miały swój kolor czcionki (tak jak można ustawić, by np archiwa były w jednym kolorze, obrazki w drugim, itp).

Powyższe wady są dla mnie dość irytujące, ale jeśli Ci one nie przeszkadzają, to Unreal Commander jest dla Ciebie.