VLC 2.8.7

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Historia odtwarzacza VLC w wersji na IOS jest bardzo burzliwa. Aplikacja kilkukrotnie znikała i wraca do sklepu Appstore. Obecna wersja według zapewnień autorów ma w nim pozostać na dłużej.

Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Z powodów ograniczeń iOS w dostępie do plików autorzy udostępnili również możliwość pobrania zawartości za pomocą sieci Wi-Fi oraz chmury Dropbox i Dysku Google. Wśród zalet VLC należy wymienić również odtwarzanie multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

Wiele aspektów działania aplikacji możemy edytować z poziomu ustawień. Są to między innymi: format kodowania napisów, przyśpieszenie sprzętowe czy też opcje buforowania. Domyślne ustawienia powinny sobie jednak poradzić w większości przypadków. VLC dla iOS to dobrze przygotowany odtwarzacz, który dodatkowo dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
08.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

VLC będzie dostępny dla Apple TV, ale na razie potrzeba testerów

1
10.11.2015  •  Anna Rymsza

Jeden z najpopularniejszych, wszystkomających odtwarzaczy multimediów, czyli VLC, będzie dostępny także dla najnowszej wersji Apple TV. Zespół tworzący odtwarzacz poinformował, że produkt jest już w fazie beta i poszukuje testerów chętnych pomóc w przygotowaniu odtwarzacza. Twórcy VLC już we wrześniu zapowiadali, że będą pracować nad aplikacją dla Apple TV. Nie znamy wielu szczegółów, ale możemy domyślać się, że będzie mieć możliwości podobne do wersji dla iOS-a, w tym możliwość odtwarzania materiałów z Dropboksa, iCloud i Dysku Google. Chętni pomóc przy testowaniu VLC dla Apple TV 4…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy