VLC VLC

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Historia odtwarzacza VLC w wersji na IOS jest bardzo burzliwa. Aplikacja kilkukrotnie znikała i wraca do sklepu Appstore. Obecna wersja według zapewnień autorów ma w nim pozostać na dłużej.

Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Z powodów ograniczeń iOS w dostępie do plików autorzy udostępnili również możliwość pobrania zawartości za pomocą sieci Wi-Fi oraz chmury Dropbox i Dysku Google. Wśród zalet VLC należy wymienić również odtwarzanie multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

Wiele aspektów działania aplikacji możemy edytować z poziomu ustawień. Są to między innymi: format kodowania napisów, przyśpieszenie sprzętowe czy też opcje buforowania. Domyślne ustawienia powinny sobie jednak poradzić w większości przypadków. VLC dla iOS to dobrze przygotowany odtwarzacz, który dodatkowo dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!