r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Viber 8.2.0-8

Strona główna Mac Internet i komunikacja Telefonia VoIP
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Viber to komunikator internetowy, który pozwala prowadzić rozmowy wideo, głosowe, przesyłać zdjęcia, wiadomości tekstowe i w postaci filmów, a także udostępniać swoje położenie znajomym. Jego zaletą jest możliwość korzystania z niego nie tylko na komputerze, ale także na smartfonach z systemami: iOS, Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry i Bada.

Galeria programu

Przed aktywacją Vibera na komputerze należy zainstalować go i aktywować na smartfonie. Kod aktywacyjny dla klienta na Macu zostanie przysłany SMS-em.

Komunikator pozwala wysyłać rozmowy tekstowe i prowadzić dobrej jakości rozmowy wideo ze znajomymi, którzy używają Vibera. Program pobierze listę kontaktów z aplikacji mobilnej, która z kolei korzysta z książki adresowej telefonu. Przy kontaktach korzystających z Vibera pojawią się odpowiednie znaczki.

Viber pozwala także dzwonić na numery telefonu. Aby skorzystać z tej możliwości, trzeba doładować swoje konto Viber Out wybraną kwotą. Cennik połączeń do wybranych krajów znajduje się na stronie usługi. Można także skorzystać z jednego z publicznych pokoi, by dostawać codzienną porcję wiadomości, ciekawych choć bezużytecznych faktów z życia zwierząt bądź interesujących zdjęć.

Viber szczyci się nie tylko możliwością przesyłania zdjęć, ale także wysyłania znajomym naklejek. W kolekcji znajdziemy obrazki na każdą okazję, także z bohaterami, z którymi można się identyfikować. By rozmawiało się przyjemniej, można także zmienić tło okna czatu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Viber bije rekordy popularności. To powód do dumy dla Aleksandra Łukaszenki

57
OPROGRAMOWANIE 16.02.2017 | Maciej Olanicki

W niewielu kategoriach aplikacji na Androida mamy do czynienia z takim pluralizmem, jak wśród komunikatorów. Messenger, WhatsApp, Signal czy Telegram – wszystkie te programy prężnie się rozwijają i mają miliony użytkowników, którzy często rezygnują z jakichkolwiek innych sposobów komunikacji w Sieci. W Polsce w tej kwestii bardzo częstym wyborem jest Viber. Zyskał on w ostatnim czasie sporo nowych funkcji, zaś Jego popularność jest na tyle duża, że zwróciła uwagę Aleksandra Łukaszenki. Viber wyewoluował do formy prawdziwego komunikacyjnego kombajnu: możliwe jest nie tylko prowadzenie rozmów…

Prywatność ponad wszystko: komunikator Viber z obsługą szyfrowania

36
OPROGRAMOWANIE 20.04.2016 | Maciej Olanicki

Viber to popularny multiplatformowy komunikator, który zamiast skupiać się na wiadomościach tekstowych, jak wiele alternatyw z WhatsAppem czy Messengerem na czele, stawia raczej na połączenia głosowe. Te mogą być bowiem realizowane bezpłatnie przez Wi-Fi, i to w jakości HD. Dziś Viber dołączył do grona komunikatorów, które oferują pełne szyfrowanie komunikacji pomiędzy końcowymi użytkownikami. Komunikator jest dostępny zarówno na najpopularniejsze stacjonarne systemy operacyjne, jak i urządzenia mobilne. Co ważne, w przypadku pulpitowego oprogramowania, są tą pełnoprawne natywne klienty, a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 18.04.2017 18:04

jest problem na macu, po kazdej spacji robi sie duza litera. W poprzedniej wersji tego nie bylo

  #1 13.03.2016 12:15

nie wiem o co tu chodzi

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.