r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Video to Video 2.9.6.10

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video to Video to darmowy i w pełni kompleksowy konwenter plików wideo, który wspiera ponad 200 najpopularniejszych formatów wideo/audio oraz doskonale radzi sobie z obsługą materiałów w jakości HD. Bogata funkcjonalność programu obejmuje dodatkowo bogaty zestaw narzędzi m.in. do authoringu DVD, wypalania danych na płyty czy nakładania na obraz znaków wodnych.

Program wyposażony został w funkcjonalność, która w znacznym stopniu przewyższa możliwości alternatywnych rozwiązań tego typu. Poza podstawowymi funkcjami do konwersji filmów narzędzie umożliwia także zgrywanie zawartości nośników DVD Video, łączenie i dzielenie klipów, nakładanie na obraz napisów i znaków wodnych czy generowanie wideo na podstawie wskazanych plików graficznych. Video to Video z powodzeniem wykorzystywany może być do przygotowywania nośników wideo, możliwych do oglądnięcia na stacjonarnym odtwarzaczu DVD oraz konwersji filmików do plików kompatybilnych z wieloma najróżniejszymi urządzeniami.

r   e   k   l   a   m   a

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i intuicyjna. Ogranicza się do wczytania do programu plików wideo oraz konfiguracji poszczególnych aspektów materiału wyjściowego. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono opcje wyboru wykorzystywanych kodeków audio/wideo, jakości, wartości próbkowania, usuwania przeplotu czy obracania obrazu o zadany kąt. Nie zabrakło również funkcji opóźniania względem obrazu ścieżki dźwiękowej lub napisów oraz przechwytywania i zapisywania go jako screenshoty z filmu. Video to Video pozwala tworzyć i nagrywać nośniki DVD z filmami, a także rippować je na dysk komputera.

Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy m.in. AVI, DivX, Xvid, MPEG, AVC/H264, MOV, WMV, 3GP, 3GP2, MKV, WEBM, SWF, FLV, RM, ASG, GIF, DV, a także MP2, MP3, AAC, AC3, WAV, M4A, 3GPP, FLAC, MMF, IFF, AU i wiele innych. Program posiada wbudowany zestaw ponad 700 predefiniowanych ustawień, pozwalających przekonwertować wideo do plików kompatybilnych z urządzeniami Apple (iPod, iPhone, iPad), smartfonami i tabletami z Androidem, konsolami do gier, przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz serwisem YouTube.

Uwaga!

  1. Pełna lista obsługiwanych formatów wejściowych i wyjściowych dostępna jest na stronie producenta.
  2. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dużo możliwości konwersji
Problem opisany w recenzji
ocena użytkownika

Program bardzo dobry. Oprócz konwersji do różnych formatów umożliwia dzielenie, wycinanie, scalanie i robi to szybko nie zmieniając parametrów filmu. Jest jednak jedno "ale". Gdy do aplikacji wstawiam film nagrany np.: z TVP w HD bo chcę wyciąć reklamy przed i po filmie a plik zawiera dwie ścieżki dźwiękowe - pierwszą polską, drugą oryginalną plus napisy, to po konwersji dostaję film ale tylko z drugą ścieżką dźwiękową czyli bez lektora. Nie znalazłem możliwości wskazania, wymuszenia by zachowana została pierwsza ścieżka. Czy ktoś wie jak można rozwiązać ten problem ?

20.12.2016 15:59 | Recenzja do wersji 2.9.6.10
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #25 30.01.2018 10:32

@krzyfa: Dzięki

  #24 22.11.2017 21:24

@krzyfa: wielkie dzięki! dużo się naszukałem,żeby znaleźć program obsługujący scalanie mp4 :)

hins   5 #23 10.05.2017 20:03

Szkoda że ten program nie jest już rozwijany. Jest ciekawą alternatywą dla Format Factory i patrząc po interfejsie jak i mnogości obsługiwanych formatów twórcy musieli sie na Format Factory wzorować.

  #22 10.04.2017 16:43

@Milanie (niezalogowany): Można , ale z obracaniem efekt może być różny w proporcjach obrazu w zależności od ustawień .
trzeba pokombinować , ale złota zasada jest żeby jednak prawidłowo nagrywać materiał.
Z prawej strony w zakładce jest na samym dole pozycja / obracanie / - no " ustawione domyślnie i można przestawić na prawo , lub lewo. Ale trzeba zripować video , nastąpi zmiana proporcji , aby to w miarę dobrze ustawić po prawej jest / Aspekt video / i tu trzeba popróbować jaki będzie plik wyjściowy. Ten program ma dobre rozwiązanie że wystarczy zripować na przykład 1min. video , wcisnąć pauzę i odpalić plik robiony aby sprawdzić jak wychodzi efekt. A następnie powrócić do ripowania.

  #21 07.04.2017 22:40

Czy w tym programie można obrócić film np. o 90' w lewo? Nie wiem jakim cudem nagrałam film poziomo a nie chcę wrzucić obróconego pierwszego materiału na Youtubie. Proszę o pomoc.

krzyfa   1 #20 20.12.2016 19:23

@MarioVip (niezalogowany): Można w tym programie łączyć pliki pod warunkiem, że mają wszystkie takie same parametry. W oknie programu rozwijasz "Narzędzia" i klikasz na "dołącz do Pliki wideo". Dodajesz ile chcesz plików, klikasz na OK i pojawia się okno z Profilami. Wybierasz "Direct Stream Copy" i klikasz OK. Nie majstrujesz w prawej części poza oknem profili. W oknie programu pojawia się jeden plik, który jest sumą wszystkich dodanych plików wideo. W dolnej części okna ustalasz gdzie plik po konwersji ma się zapisać i klikasz na "Konwersja" i się dzieje. Proste? Proste.

Autor edytował komentarz w dniu: 20.12.2016 19:37
  #19 01.12.2016 15:07

Program nie posiada funkcji łączenia plików, potrzebuje scalić Mp4 w jeden i nie widzę w ustawieniach, zależy mi by program nie ingerował w gotowy materiał tylko połączył a widzę że każdy coś majstruje i wtedy bitrate zostaje zmienione i wychodzą artefakty, chyba że czegoś nie mogę znaleźć w ustawieniach, może mnie ktoś oświeci.

  #18 14.07.2016 07:54

@KieldW (niezalogowany): Tu jest jak to zrobić.
http://www.cda.pl/video/877868af

  #17 13.07.2016 22:25

@KieldW (niezalogowany): Łatwiej to pokazać niż opisać tak aby było jasne , dlatego nagrałem krótkie video jak to zrobić.
Wstawiłem filmik na stronę / CDA / szukaj pod nazwą // Video to Video - krótki poradnik //

  #16 13.07.2016 10:05

@X-X (niezalogowany): Kolego, a jak łączyć pliki video, bo siedzę, grzebię w programie i nie ogarniam :/

  #15 04.07.2016 16:07

@Anonim (niezalogowany): Tak można przeciąć plik , na środku wchodzisz w / narzędzia / funkcje / dzielenie video /
Ale pliki MKV łatwiej przeciąć programem / MKVtoolnix jest za free i również portable. Ogólnie program / video to video / jest niedoceniany , a potrafi dużo. Można wtapiać napisy podczas ripu [ hard sub] , można dzielić video , łączyć pliki avi na przykład mamy film cd1 i cd2 po 700 mb , połączy szybko zachowując plik w avi , przy łączeniu nie dochodzi do konwersji więc trwa to szybko np. 2x700MB połączy w 2 minuty , tylko w ustawić trzeba / Direct stream copy / Jeśli mamy w filmie uszkodzenie kilku sekundowe to można wyciąć ze środka filmu np. 5 sekund i nie będzie śladu łączenia. Tym programem zripowałem bardzo dużo filmów i jest bardzo dobry.

  #14 01.07.2016 00:29

Czy tym programem da się przyciąć pliki mkv/avi (dla przykładu) do wielkości, aby nagrać na płytę 4,7 GB?

  #13 08.02.2016 15:35

@Unga Unga: do virtual duba mova nie wczytasz

cameleon06   8 #12 08.05.2015 18:44

W jakim programie do łączenia video można dodawać gify ? Jest to dla mnie ważne. Proszę o podpowiedź. Moja wersja Movavi Video Editor SE nie obsługuje gifów.

  #11 20.04.2013 17:50

Problem rozwiązany: Mam dużą czcionkę w systemie i linijka z Volume audio była zakryta. Dźwię (widocznie domyślnie) był wyciszony.

  #10 20.04.2013 17:45

Czy ktoś wie, dlaczego w czasie podglądu i przy ustawianiu obszaru do wycięcia nie słychać dźwięku? Może tak jest tylko u mnie?

  #9 15.04.2013 21:30

@wmm

Dziękuję za zainteresowanie i szybką pomoc.

  #8 14.04.2013 23:56

@redem

Aby magnetowid był widoczny w systemie, należy go podłączyć przez kartę telewizyjną, kartę graficzną ze złączem VIVO lub antenowym. Jeśli posiadasz jakąkolwiek kamerę, to wystarczy ją podpiąć (i uruchomić) w roli pośrednika pomiędzy magnetowidem (złącze S-Video lub chinch) i komputerem (złącze FireWire lub USB). Ewentualnie pozostaje sprzętowy "video grabber" na kablu.

Szczegóły:
http://www.ceneo.pl/;szukaj-video+grabber
http://forum.dobreprogramy.pl/jak-zgrac-film-kasety-vhs-dysk-twardy-vivo-tuner-t...

Jeśli Windows Vista poprawnie rozpozna wejściowe urządzenie przechwytujące, to twojemu zadaniu częściowo powinien sprostać Windows Movie Maker, który prawdopodobnie masz już zainstalowany na komputerze. Program ten umożliwia zgranie materiału na dysk, prostą edycję, dodanie efektów video, wstawienie podkładu muzycznego, wstawianie tekstów.
Końcowy materiał możesz zapisać w bezstratnym formacie DV-AVI (PAL) lub skonwertować do WMV. Jeśli film ma być docelowo wypalony na DVD, to będziesz potrzebował jakiegokolwiek programu do autoringu DVD.

  #7 14.04.2013 18:24

Pytanie do Wiedzących Praktyków:
Czy tym programem można zgrać film z magnetowidu na dysk lub wypalić na DVD? Jeśli nie ten to jaki inny?

PitBoss   10 #6 14.04.2013 16:55

mnie wystarcza Xvid4PSP

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.