Vidgets Vidgets

Strona główna iOS Personalizacja Widżety
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vidgets to aplikacja stworzona z myślą o możliwościach nowych wersji systemy iOS. Pozwala stworzyć wielofunkcyjny widget, który zapewni nam dostęp do wybranych informacji w pasku powiadomień.

W przeciwieństwie do podobnych aplikacji za pomocą Vidgets nie dodajemy pojedynczych widgetów, a tworzymy jeden zbiorczy. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Aby zwiększyć czytelność przy zastosowaniu większej ilości dodatków możemy zastosować separatory. Każdy z widegetów zajmuje podobną ilość miejsca tak więc swobodnie możemy je przemieszczać.

Dodatki podzielono na 6 kategorii, czasem różnią się jedynie wyglądem, innym razem rodzajem prezentowanych danych. Gdy stworzymy swój wymarzony widget wystarczy aktywować go na ekranie blokady. Niestety aplikacja miewa problemy ze stabilnością, zwłaszcza jeżeli zechcemy edytować okno ze sporą ilością widgetów. Dodatkowo nie każdy z nich działa prawidłowo, zwłaszcza te związane z mierzeniem aktywności. Pomimo tego aplikacja warta jest polecenia. Zwłaszcza że podstawowe opcje dostępne są za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!