reklama

Vista Ultimate SP1 (prawie) za darmo przez rok

Strona główna Aktualności

O autorze

Co zrobić aby otrzymać Windows Vista Ultimate SP1 i Windows Server 2008 w wersji ewaluacyjnej na płycie? Wystarczy wypełnić ankietę na stronach Microsoftu i zapłacić 30 zł.

Polski oddział Microsoft udostępnił na stronie Heroes Happen Here ankietę, po wypełnieniu której możemy stać się posiadaczami jednego z 10 tys. zestawów składających się z Windows Vista Ultimate SP1 ENG w rocznej wersji NFR (nie do odsprzedaży), Windows Server 2008 w 60-dniowej wersji ewaluacyjnej oraz podręcznika administratora Windows Server 2008 w języku polskim.

Co prawda Vista z zestawu ma być w angielskiej wersję językowej ale ponieważ będzie to edycja Ultimate to bez problemu można zainstalować na niej polski pakiet językowy z witryny Windows Update. Warto też przypomnieć, że tak jak w przypadku wersji udostępnianej do pobrania, czas pracy ewaluacyjnego Windows Server 2008 można wydłużyć do maks. 240 dni stosując procedurę opisaną w artykule KB948472.

Dostęp do strony jest możliwy po zalogowaniu z użyciem konta Windows Live ID (dawny Microsoft Passport). Aby otrzymać paczkę trzeba będzie pokryć koszt przesyłki w wysokości 30 zł.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama