Visual C++ AIO 18.02.24

Strona główna Windows Dodatki Biblioteki i inne dodatki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual C++ AIO to program do instalowania i odinstalowywania bibliotek Visual C++ wymagany w rozmaitych aplikacjach czy grach komputerowych.

Naturalnie wszystkie operacje, jakie można przeprowadzić za sprawą Visual C++ AIO, wykonamy również bez pomocy opisywanego narzędzia, ale powstało ono po to, by zaoszczędzić czas użytkownika, który nie musi pobierać osobnych plików instalacyjnych. Chcąc zainstalować lub odinstalować daną bibliotekę Visual C++ możemy wybrać ją z rozwijanej listy dostępnej po uruchomieniu programu. Jeśli nie chcemy tego robić, wystarczy po prostu skorzystać z przycisku "Simple Install".

Visual C++ AIO znajdzie zastosowanie również wśród osób, które nie mogą uruchomić wybranego programu ze względu na brak odpowiedniego pliku z rozszerzeniem DLL. Aplikacja świetnie radzi sobie z ich odnalezieniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!