Visual Pinball 10.4

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Pinball to kolejna niezwykle popularna platforma dla fanów komputerowych stołów z lśniącą kulką odbijaną przez charakterystyczne łapki. Bezpłatny program, który jest przede wszystkim edytorem nowych pinballów, przez lata doczekał się wielu fanowskich zestawów dodatków, bardzo często odtwarzających faktycznie istniejące maszyny. W rezultacie oferuje sporo zabawy na pięknie odwzorowanych automatach.

Przykładowe stoły dołączone do Visual Pinball mają tylko narobić apetytu na więcej i pozwolić zaznajomić się z możliwościami narzędzi edytorskich. Najłatwiej w końcu zrobić coś swojego posiłkując się sprawdzonym wzorem. Każdy gracz szybko rozbudzi jednak swoje ambicje i poszuka wytworów społeczności, starając się świetnie bawić, a przy okazji uczyć kunsztu projektowania pinballów. W sieci jest w czym przebierać.

Trójwymiarowa oprawa pozwala na w miarę zaawansowane przygotowanie w 3D automatu, czego dowodem są właśnie dokonania społeczności wokół darmowego Visual Pinball skupionej. Rzecz jasna można tu liczyć na całkiem realistycznie zachowującą się bilę czy opcję szturchania stołu na boki, aby nieco pooszukiwać, tak jak w życiu. Warto wspomnieć, że dodatkowo program obsługuje różne skrypty.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne jest dogranie paczek plików, które zawierają dane stołów, do katalogu Tables w katalogu głównym Future Pinball i potem wgranie ich sobie z listy w programie. Przykładowe stoły znaleźć można chociażby na fanowskim portalu pinballmaniaków, który aktualizowany jest na bieżąco o nowe, atrakcyjne konstrukcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!